چگونه دستگاه کارتخوان اصلی را از تقلبی تشخیص دهیم؟

پس لازم است اگر تعداد زیادی از یک نوع برای تعمیر دارید برنامه آنرا تهیه کنید. کارت بانکی خود را شخصا در دستگاه کارتخوان کشیده و خودتان رمز را وارد کنید. پس با شرکت در دوره آموزش تعمیرات دستگاه پوز میتوانید هم سخت افزار و هم نرم افزار را یاد بگیرید و توانایی خود را در تعمیرات کارتخوان افزایش دهید. این نرم افزار در حقیقت به ساده سازی فرآیند حسابداری با ادغام QuickBooks کمک می کند. حافظه رم این کارتخوان 64MB SDRAM مگابایت می باشد. بمراتب از جمله موارد مهم در تعمیر دستگاه پوز نصب اپلیکیشن، عیب یابی نرم افزاری و برنامه ریزی کارتخوان است. با روشهای عیب یابی و تعمیر برد دستگاه پوز سراغ قلهقای پیشرفته روی دستگاه وریفون Verifone و پکس PAX، اینجنیکو Injenico که از پرفروشترین ها است میرویم. با عیب یابی و تعمیر هر یک از این بخش ها زیر نظر تعمیرکار پوز شما میتوانید روی دستگاههای مختلف تسلط پیدا کنید. 3.جمله ( مبلغ تایید می شود ) را مشاهده می کنید ؛اگر مبلغ وارد شده صحیح است کلید تایید و در صورت مغایرت، کلید لغو را بفشارید.

اگر تا به حال با دستگاه های پوز کار کرده باشید، حتما می دانید که دکمه های دستگاه پوز نرم هستند و شما می توانید رمز کارت خود را به راحتی وارد کنید. مشخصات دستگاه کارتخوان اس ۹۱۰ : رنگ بدنه طوسی است.حافطه ۸ مگابایتی دارد و این امکان را دارد که تا ۱۶ گیگ ارتقا دهد. هر یک از کارتخوان ها کدی یکتا دارد که به بانک مرکزی این امکان را می دهد تا بتواند به راحتی تراکنش های انجام گرفته از هر دستگاه را متمایز و ثبت کند. این دستگاه کارتخوان حدود ۵۰۰ گرم وزن دارد و در برابر انواع ضربه و فشارهای مکانیکی مقاوم است. انواع دستگاه کارتخوان علاوه بر امکان پرداخت وجه خرید از طریق کارت، دارای عملکردهای مختلفی است که هم دارنده کارت و هم پذیرنده کارت را از مزایای یک شعبه کوچک بانکی برخوردار مینماید. پس از ارسال درخواست کارت خوان از سوی متقاضی، قرارداد خرید دستگاه به صورت قانونی برای شما تنظیم خواهد شد. اما راهکار بهتری که هست که در اینجا شما با آن آشنا خواهید شد آن هم کارتخوان مجازی می باشد. همینطور با دیدن گزارشات لیست تسویه ها از تاریخ انجام تسویه فاکتور هم مطلع خواهید شد. اعتماد شما به شرکت کامتک در آموزش تعمیرات کارتخوان با دیدن فضای آموزشی و ابزارهای این مرکز میتواند شروع میشود.

تعمیرکار مجرب پوز در کامتک این بخش را بصورت کاربردی براتون تشریح میکند. در کارگاه کامتک انواع دستگاههای پوز بانکی برای تمرین شما مهیا شده است. البته تمرین و تجربه هم نیاز است. البته اگر بخواهید آی سی های پردازشگر BGA را تعویض کنید غیر از هیتر یا هات گان ابزار شابلون کاری چیپ هم نیاز است. چهارمین شرکت فعال در این زمینه از زیرمجموعههای بانک پاسارگاد محسوب میشود که البته از دیرباز فعال بوده و همیشه یک روند ثابت در زمینه عرضه خدمات پرداخت داشته است. پپکو در سال 84 فعالیت خود را آغاز کرده و به پشتوانه بانک بزرگی مانند پاسارگاد توانست پیشرفت خوبی را در زمینه خدمات پرداخت تجربه نماید. این شرکت فعالیت خود را از سال 82 شروع کرد ولی مجوز اصلی بانک مرکزی را در سال 83 اخذ نمود و در زمینه خدمات مختلف پرداخت پیشرو بوده و معمولا جزو عرضه کنندگان پیشرو در زمینههای مختلف محسوب میشود.

همچنین می توانید در پنل سیزپی خود مراجعه کنید و با انتخاب گزینه ” گزارش ارسال فاکتور” وضعیت فاکتور را مشاهده کنید که پرداخت شده است یا نه. همچنین وقتی شما رمز کارت را به صاحب دستگاه میگویید، او بصورت ساختگی اعداد را وارد میکند، اما در اصل رمز کارت شما را حفظ میکند. همچنین مالیات بر درآمد اشخاص حقوقی بر اساس ماده 105 ق.م.م و با نرخ 25% محاسبه و مطالبه میشود. بسیاری از کسب و کارهایی که برای انجام امور مالی خود از کارتخوان های سیار یا ثابت استفاده می کنند، نگران این موضوع هستند که آیا علاوه بر مالیاتی که بابت شغل و درآمد خود پرداخت می کنند، باید برای دستگاه کارتخوانی که دارند هم مالیاتی جداگانه بپردازند؟ کسب و کار هایی که روش سفارش تلفنی و یا پرداخت در محل دارند می توانند از قابلیت کارتخوان مجازی استفاده کنند. همان طور که از ابتدای مطلب هم به این موضوع اشاره کردیم، قوانین جدیدی تصویب شده اند که به طور کلی سعی در بهبود سیستم مالیاتی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید