چگونه از دستگاه کارتخوان استفاده کنیم؟

در زیر دکمههای رنگی مخصوص انجام عملیات، چند پورت وجود دارد که توسط آنها میتوانید دستگاه را به تلفن و برق متصل کنید. کارتخوان ها نیز در این سال ها پیشرفت های قابل ملاحظه داشتند، که یکی از بزرگترین آنها رواج کارتخوان سیار است. از طرف دیگر هم برخی شرکت های ارائه دهنده کارتخوان یا حتی افرادی که این دستگاه ها را به فروش می رسانند ادعا دارند که دستگاه های پوز آن ها بدون مالیات می باشد. قابلیت wife به شما این امکان را می دهد که با دستگاه پوز نیز به اینترنت متصل شوید. بعد از آنکه شما از محل دور میشوید، او کارت شما را با دستگاههای مربوطه میسازد و شروع به استفاده از رمز و اطلاعات کارت شما میکند. این محصول برای شروع به کار به کاغذ مخصوص و سیم کارت نیاز دارد و با استفاده از دیتای سیم کارت با سرور مرکزی ارتباط برقرار می کند. تیم پرداخت کالا با عرضه کارآمدترین انواع کارتخوان و پوزهای سیار فروشگاهی شما را در انجام هرچه سریع تر امور مالی همراهی می کند. دستگاه کارتخوان بیسیم مدل pax s90 ابعاد مناسبی داشته و با وزن نسبتا پایین خود، امکان جابجایی را برای کاربر فراهم می کند.

دستگاه پوز مدل NEW 7210 از GPRS/3G/CDMA پشتیبانی می کند. حافظه رم دستگاه پوز مدل پکس 64MB-Ddr است. حافظه داخلی کارتخوان سیار مدل وریفون 192MB می باشد. کارتخوان سیار پکس مدل D210 از حافظه داخلی ۱۹۴ مگابایت ساخته شده است و همچنین حافظه رم این کارتخوان ۳۲ مگابایت می باشد. نوع پرینتر این دستگاه پوز نیز مانند کارتخوان سیار مدل D210 می باشد و از نوع termal است. دستگاه پوز مدل D210 در بازار به صورت استوک عرضه می شود. اقدامی که کلاهبرداران در این زمینه ممکن است انجام دهند، این است که دستگاه کارتخوان یا دستگاه پوز شبیه به نسخه اصلی را تولید میکنند تا توسط دستگاه تولید شده، بجای اینکه فقط پول از حسابتان کم شود، اطلاعات شما نیز هک شوند و این افراد بتوانند به راحتی از کارت شما با ترفند خودشان سوء استفاده کنند. با توجه به اینکه مدیریت صحیح جریان های مالی در کسب وکارها فاکتوری مهم در رشد و پیشرفت آنها است، تصمیم گرفتیم در این مطلب کمی با هم در رابطه با دستگاه های کارتخوان و صندوق های فروشگاهی صحبت کرده و با تفاوت های بین این دو بیشتر آشنا شویم. و اینکه ثبت دستگاه پوز سیار از طریق چه سامانه ای انجام می شود؟

این دستگاه پوز نیز مانند سایرین قابلیت اتصال USB را دارد. در نتیجه، روش محاسبه مالیات دستگاه پوز ۱۴۰۰ مانند مشاغل شده و این کار توسط اداره های مالیاتی کشور صورت می گیرد. از سوی دیگر، تازهترین اعلام سازمان امور مالیاتی حاکی از آن است که دو میلیون و ۵۸۰ هزار پوز درخواست اتصال به پرونده مالیاتی دادهاند و همچنین درخواست غیرفعال شدن بیش از دو میلیون و ۴۰۰ هزار کارتخوان نیز ثبت شده است. هم چنین یک کد مالیاتی برای شما صادر می شود که بررسی تراکنش های مربوط به کارتخوان شما در سازمان های مالیاتی با استفاده از آن انجام می گیرد. حالا باید دکمههای موجود در دستگاه را کاملا بررسی کنید تا از سالم بودن آنها مطمئن شوید. متقلبانی هستند که با انجام ترفندهای پیچیده که ساعتها درباره آنها فکر کردهاند، بدون آنکه شما متوجه شوید اقدام به کلاهبرداری و فیشینگ شما میکنند و به همین دلیل توصیهای که ما داریم این است که با مطالعه ادامه این مطلب از بروز چنین مشکلی جلوگیری کنید تا سرمایه شما به خطر و دام افراد منفعت طلب نیافتد. دی ماه امسال سازمان امور مالیاتی به فعالان اقتصادی و اصناف هشدار داد که همه دارندگان دستگاههای پوز در سازمان امور مالیاتی ثبتنام کنند تا جلو افرادی که از مالیات فرار میکنند گرفته شود.

گروه دوم هم آن دسته از دارندگان دستگاه های پوز می باشند که طبق قوانین ثبت نام خود را در سامانه مشخص شده برای این کار انجام نداده اند. تمام افرادی که از دستگاه های کارتخوان استفاده می کنند، باید نسبت به پرداخت مالیات آن هم اقدام نمایند. کارتخوان ها انواع مختلفی دارند و یکی از انواع آن کارتخوان ها مدل سیار می باشد. با توجه به این که حمل این دستگاه ها بسیار راحت است و نیاز مستقیم به برق هم ندارند، استفاده گسترده ای از آن ها صورت می گیرد. او بیان کرد: در این راستا با ساماندهی که توسط بانک مرکزی با همکاری سازمان امور مالیاتی صورت گرفته، حدود ۶ میلیون از افراد از دستگاههای پرداختی استفاده میکنند که فاقد پرونده مالیاتی هستند. او تاکید کرد: امروز وزیر اقتصاد اعلام کرد تراکنشها مبنای دریافت مالیات نیست. اما دستگاههای پوز جعلی این ویژگی را ندارند؛ صاحب چنین دستگاهی تنها با خواندن اطلاعات پنهان کارت شما و همچنین رمزی که به او میدهید، میتواند کارت جدیدی همانند کارت شما را صادر و استفاده کند. یکی دیگر از دستگاه پوز موجود در بازار کارتخوان سیار NEW 7210 می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید