پر فروش ترین و بهترین کارتخوان های سیار|فروشگاه اقساطی 10کالا

کلمه کارتخوان یا دستگاه پوز مخفف عبارت point of sale به معنای نقطه فروش یا پایانه فروش است. جستجوی شماره پایانه در سامانه شماره اقتصادی چگونه و از کجا قابل انجام است؟ نکته: بر اساس بخشنامه شماره 19487 مورخ 99/2/20، شناسه/شماره ملی افراد جایگزین کد اقتصادی اشخاص حقیقی و حقوقی شده است. از این مرحله به بعد شما باید اطلاعات مربوط به هویت خود و شرکای تجاری خود، فعالیت اقتصادی خود، محل اقامت و بانکها و حسابهای بانکی و دستگاههای پوز خود را با دقت وارد نمایید. در نتیجه اگر قصد خرید بهترین دستگاه کارتخوان سیار را دارید حتما پیشنهاد میکنم قبل از خرید به میزان باتری مصرفی کارتخوان دقت کنید. اگر فروشنده دستگاه پوز هستید و یا میخواهید کار تعمیر دستگاه کارت خوان را انجام دهید حتما سری به کارگاه آموزشی کامتک بزنید. در حال حاضر دستگاه های کارت خوان یکی از اساسی ترین نیاز مشاغل خرد و کلان به شمار می روند؛ یک دستگاه کارت خوان یا در اصلاح، دستگاه POS، راهکاری مؤثر برای ثبت خرید و پرداخت هزینه کالا به صورت الکترونیکی است. به عبارت دیگر، آیا امکان دارد مالیات دستگاه کارتخوان برای برخی مشاغل یا گروه های خاص صفر باشد یا خیر.

حالا باید دکمههای موجود در دستگاه را کاملا بررسی کنید تا از سالم بودن آنها مطمئن شوید. یعنی ترکیبی از یک سرویس پردازش کارت اعتباری و مجموعه کاملی از ابزارهای مدیریت تجارت در یک برنامه است. به این شکل که در هنگام خرید به جای پرداخت پول نقد با کشیدن کارت بانکی در دستگاه پوز ( P.O.S )، وجه کالا یا خدمات را پرداخت می کنید. بستر اتصال مستقیم کارتخوان با دستگاههای دیگر مثل صندوق فروش یا نازل پمپ بنزین یک رایانهی واسط است که قادر است هر نوع فعالیت مورد نیاز تعریف شده بین دو دستگاه را انجام دهد. دوره تعمیر دستگاه کارتخوان شامل دو بخش اساسی است که هر کدام مرتبط است. اما اگر بخواهیم به میزان دقیق مالیات دستگاه کارتخوان ۱۴۰۰ بپردازیم، با دو شرایط متفاوت رو به رو می شویم. تمپر شدن کارتخوان این امکان را به ما میدهد تا اپلیکیشن قبلی را بطور کامل حذف شود و اپ جدید را بر روی دستگاه نصب کنیم.

همچنین مالیات بر درآمد اشخاص حقوقی بر اساس ماده 105 ق.م.م و با نرخ 25% محاسبه و مطالبه میشود. آنچه که در باور عموم به عنوان مالیات دستگاه کارتخوان در نظر گرفته میشود، جریمه کتمان درآمد حاصل از عدم ثبت دستگاه کارتخوان است. در واقع دارندگان این دستگاه ها می خواهند بدانند که چگونه باید مالیات بر دستگاه کارتخوان خود را پرداخت نمایند که در ادامه جریمه نشده و مشکلی از این نظر برای شان پیش نیاید. او ادامه داد: از زمانی که دستگاههای پوز جایگزین دسته چک شدند برخی شایعات مبنی بر دریافت مالیات به واسطه باب شدن این دستگاهها مطرح شد. ۱۰در ادامه وارد مراحل ثبت نام می شوید و در هر مرحله باید اطلاعات لازم را با دقت وارد کنید. نکته: دقت کنید در زمان تکمیل فرم جهت ورود و ثبت دستگاه کارتخوان، باید اطلاعات مربوط به شخصیت صاحب امتیاز کارتخوان را درج نمایید. در صورتی که تاکنون پرونده مالیاتی نداشتهاید، باید نسبت به پیش ثبت نام جدید اقدام نمایید.

سازمان مالیاتی با هدف شفاف سازی حسابهای بانکی و درآمدهای مودیان اقدام به تشکیل پرونده مالیاتی کارتخوانها نموده است؛ این اقدام یک تکلیف مالیاتی در راستای ایمن نگه داشتن درآمدهای یک کسب و کار است. در این مرحله، مشخصات وارد شده و کد رهگیری که همان کد پرونده مالیاتی کارتخوان است را تایید کنید. این موضوع به دلیل به روز رسانی اطلاعات جدید در سامانه هست لذا مودی بایستی مجددا وارد پروفایل خود شده و فرایند الصاق یا غیرفعال سازی را انجام دهد. با در نظر گرفتن همین هدف است که دستگاه های کارتخوان و صندوق های فروشگاهی به بازار عرضه شده و تولیدکنندگان هر روز به دنبال توسعه آنها و برطرف کردن نیاز های جدید مشتریان خود هستند. دغدغه و کلنجار این روز های فروشندگان و دارندگان دستگاه پوز سرعت تراکنش دستگاه و عدم قطعی و رسیدگی و پشتیبانی به موقع است، که بهتر درک میکنند ظاهر و برند دستگاه پوز در روزهای اوج شلوغی کسب و کارشان دیگر جایگاهی ندارد. در واقع دارندگان دستگاههای پوز اعم از سیار یا ثابت، برای پیشگیری از جرایم مربوطه باید در زمان مقرر نسبت به ثبت و معرفی این دستگاهها به سازمان مالیاتی اقدام نمایند. کارتخوان ها انواع مختلفی دارند و یکی از انواع آن کارتخوان ها مدل سیار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید