پر فروش ترین و بهترین کارتخوان های سیار|فروشگاه اقساطی 10کالا

در این صورت سازمان مالیاتی به سادگی میتواند با کمک اطلاعات به دست آمده از دستگاه پوز (کارتخوان) مودی، به بررسی درستی اظهارات او در اظهارنامه مالیاتی در مورد درآمد کسب شده بپردازد. آنچه که در باور عموم به عنوان مالیات دستگاه کارتخوان در نظر گرفته میشود، جریمه کتمان درآمد حاصل از عدم ثبت دستگاه کارتخوان است. همچنین به دلیل حذف پول نقد در گردش های مالی عموم جامعه، توانست به طور چشمگیری در هزینه چاپ و نگهداری اسکناس صرفه جویی نماید. فروشگاهی (PC-POS): این نوع از پایانه، با اتصال به انواع نرمافزارهای فروشگاهی، مرحله ورود مبلغ توسط مشتری یا صندوقدار را حذف کرده و از بسیاری از خطاهای انسانی، جلوگیری میکند. مودی دستگاه کارتخوان را به پرونده الصاق کرده اما در مراجعه بعدی به درگاه پرداخت الکترونیک کارت خوانی ملاحظه میکند که بلاتکلیف است دلیل چه میتواند باشد و تکلیف چیست؟ کارتخوان سیار مدل D210 وزنی حدودی 0.400kg دارد.

پرفروش ترین دستگاه پوز سیار در سایت پکس پور پکس s90 می باشد که دارای کیفیت ساخت عالی و سرعت تراکنس بی نظیر 3 ثانیه می باشد . کارتخوان یا دستگاه پوز امروزه یکی از ضروری ترین وسیله برای هر مغازه ای است و هر کس اقدام به کسب و کار کند باید ابتدا در فکر یک کارتخوان باشد و سعی کنید در هنگام خرید بهترین دستگاه کارتخوان سیار را خریداری کنید. پس سرفصلهای نرم افزاری بصورت تئوری و سطحی توسط تعمیرکار پوز بیان میشود؛ اما اگر شما بخواهید نوع خاصی از دستگاه را تعمیر و عیب یابی کنید استاد روشهای خرید و بدست آوردن هر یک را در اختیار شما قرار میدهد. طبق قانون جدید، کسب و کار های آنلاین و اینترنتی مشمول اجرای مالیات درگاه های پرداخت اینترنتی می شوند و صاحبان این درگاه ها هر یک باید به حساب بانکی خاصی متصل باشند تا مالیات بر آن ها اعمال شود. کارتخوان یا پوز (POS) یا پایانه فروش یک دستگاهی است که با اتصال به شبکه های بانکی این امکان را به وجود می آورد تا مبلغی از حساب شما کسر و به حساب متصل به دستگاه واریز شود.

در صورتی که دستگاههای کارتخوان در سامانه سازمان مالیاتی ثبت شده باشد، مالیات اضافهای جز مالیات بر درآمد مشاغل به آنها تعلق نمیگیرد. این نوع از دستگاهها به بستر شبکه وای فای متصل میشوند و برای اماکنی مناسب هستند که در آنها انواع دیگر اتصال به شبکه موجود نیست. دستگاههای جدید وقتی باز میشوند که بطور مثال باتری آن تعویض شود نیاز به این دارد که آنرا رفع تمپر کنیم. اینکه چه نیازی بوده برای دستگاه پوز جایگزین پیدا کنیم در ادامه به آن می پردازیم. فروش دستگاه پوز در فضای مجازی افزایش پیدا کرده است. او گفت: امروز وزیر اقتصاد اعلام کرده تراکنشها مبنای دریافت مالیات نیست. با این حال امروز احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد و دارایی هم بر ساماندهی دستگاههای پوز تاکید کرد. اما فعالان اقتصادی به اظهار نظر اخیر وزیر اقتصاد اطمینان ندارند. به عبارت دیگر، این مالیات به دلیل عدم توجه این افراد به قانون و ثبت نام مالیاتی به عنوان جریمه برای آن ها در نظر گرفته می شود. در این رابطه باید بگوییم که قانون تمام دارندگان دستگاه های پوز را موظف به ثبت نام در این سامانه و دریافت کد مالیاتی نموده است. مالیات بر درآمد اشخاص حقیقی بر اساس گروه بندی جدید مودیان و مطابق ماده 131 قانون مالیاتهای مستقیم بین 0 تا 25% بر اساس حجم عملکرد صاحبان مشاغل متغیر است.

در واقع میتوان گفت کلیه دستگاههای کارتخوان بدون مالیات هستند؛ اما شرط استفاده از کارتخوان بدون جریمه مالیاتی، ثبت دستگاه کارتخوان در سامانه مالیاتی در مهلت مقرر است؛ بدین ترتیب مودی هیچ مالیاتی اضافه بر مالیات بر درآمد خود نخواهد پرداخت. دستگاه کارتخوان فیزیکی را همگی با آن آشنایی داریم و هنگام خرید از ان استفاده کرده ایم دستگاهی فیزیکی که با کشیدن کارت و درج مبلغ خرید، وجه از حساب شما کسر می شود. کارتخوان مجازی امکان صدور فاکتور آنلاین و ارسال از طریق پیامک به شماره موبایل مشتری را فراهم می کند در وهله اول برای سفارشاتی که از طریق تلفن ثبت می شود مناسب است، مثلا در رستوران ها، مشتری طی تماس تلفنی سفارش خود را ثبت می کند و پیک هنگام ارسال سفارش دستگاه کارتخوان سیار را با خود حمل می کند. لطفا در هنگام خرید دستگاه پوز سیار دقت کنید کلیه دستگاه های پوز سیاری که در کشور موجود می باشد به جز مدل S910 سایز متوسط بصورت استوک و دست دوم می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید