پر فروش ترین و بهترین کارتخوان های سیار|فروشگاه اقساطی 10کالا

جهت انجام ثبت نام ، گزینه «پیش ثبت نام و ثبت نام الکترونیک» که به عنوان اولین گزینه در قسمت بالا و سمت راست این بخش قرار گرفته است را انتخاب نمایید. سپس نوع مودی مالیاتی را از بین گزینه های موجود انتخاب کنید. این شرکت از سال 79 فعالیت خود را آغاز کرده و در زمینههای تأمین، نصب و پشتیبانی از دستگاههای کارتخوان فروشگاهی ویژه و خودپردازهای بانکی موجود در سرتاسر کشور، ارایه خدمات پرداخت مجازی از طریق اینترنت و موبایل با درگاههای واسط، صدور و شخصیسازی انواع کارتهای نقدی و اعتباری و هدیه، ارائه سیستمهای نرمافزاری در حوزه مدیریت تراکنشهای پرداخت بانکی و خدمات سوئیچ به بانکها و مؤسسات مالی و… بهجز بانکها، شرکتهای پرداخت هم خدمات ارائه دستگاه کارتخوان سیار را دارند. اما همیشه افراد سودجو در هر بازار کاری حضور دارند که میخواهند با ترفندهای خودشان اقدام به کلاهبرداری کنند و این کلاهبرداری حتی در این زمینه نیز حضور یافته است! اقدامی که کلاهبرداران در این زمینه انجام می دهند، این است که دستگاه کارت خوان یا دستگاه پوز شبیه به نسخه اصلی را تولید می کنند که در دستگاه تولید شده، به جای این که فقط پول از حسابتان کم شود، اطلاعات شما نیز هک می شود و آن ها می توانند به راحتی از کارت شما با ترفند خودشان سوء استفاده کنند.

و همچنین به دنیال ساده ترین راه برای به روز رسانی و اعمال تغییرات در حساب هستند.پس فارغ از نوع و مدل و برند دستگاه ها بهتر است به دنبال دریافت کارتخوانی باشیم که پاسخگوی تمام نیاز های ما در اوج استفاده از آن باشد تا آرامش و خرید لذت بخش را برای مشتریان نیز فراهم گردانیم. در بخش قبل به این موضوع پرداختیم که مالیات دستگاه کارتخوان ۱۴۰۰ چقدر است و چگونه باید توسط دارندگان این دستگاه ها باید پرداخت شود. این دستگاه ها از نظر ظاهری بسیار سبکتر و کوچکتر از نسل قبلی خود هستند و در ظاهر به موبایل شبیه هستند اما شکاف مخصوص کارت کشیدن دارند. سرعت بالای این نسل از کارتخوان برای فروشگاه های بزرگ و مراکز خریدی که تراکنش های بالا و پیوسته نیاز دارند بسیار مناسب است. معمولا اکثر دستگاه های پوز سیم کارتی، باطری هم دارند که صاحب دستگاه را قادر می سازد آن را بدون محدودیت به هر نقطه ای منتقل و استفاده کند. سداد یکی از فعالترین شرکتهایی است که برخلاف سایر شرکتهای PSP که محصول معروفشان مربوط به اپلیکیشنهای پرداخت است، به طور جدی وارد این حوزه نشده و با پیام رسانی به نام بله شناخته میشود، چرا که از سهامداران اصلی آن محسوب میگردد.

این شرکت در زمینه کارتهای هوشمند و نصب دستگاههای پایانه فروش POS در مراکز فروش به مشتریان ارایه خدمات میکند و سهامدار اصلی آن بانک قوامین بوده و شرکتهایی مانند شرکت تجارت الکترونیک دی، شرکت تدبیر تراکنش ایرانیان و… چهارمین شرکت فعال در این زمینه از زیرمجموعههای بانک پاسارگاد محسوب میشود که البته از دیرباز فعال بوده و همیشه یک روند ثابت در زمینه عرضه خدمات پرداخت داشته است. همین امر دلیلی است بر ارائه خدمات بسیار متنوع در کسب وکارها و شکل گرفتن رقابتی سخت در زمینه کیفیت خدمات ارائه شده به مشتریان با هدف رسیدن به سطح بالاتری از رضایت مشتری. بزرگترین محدودیتی که این نوع کارتخوان دارد، عدم امکان استفاده در محلی است که پوشش موبایل در آن وجود نداشته یا سیمکارت استفاده شده قابلیت ارائه دیتا در آن محل را نداشته باشد. به خوبی و با سرعت کارتخوان های متصل به Lan کار می کند و تا شعاعی که برد فرستنده وایفای آن را پوشش می دهد قابل جابجایی است. این نوع کارتخوان به دلیل سهولت جابجایی به کارتخوان سیار هم مشهور است. تاریخ شروع به کار دماوند از سال 83 بوده و از یک کنسرسیوم نهادهای مالی تشکیل شده است.

در این مطلب به آموزش کار با دستگاه کارتخوان پرداختهایم. نکته: دستگاههای پوز تقلبی میتوانند اطلاعات پنهان کارت شما را بخوانند و در حافظه خود ذخیره کنند یا بصورت مستقیم به سیستمی که به آن متصل هستند، منتقل کنند. به این ترتیب که در صورت عدم ثبت نام در این سامانه باید نسبت به پرداخت مالیات آن اقدام شود. این نوع از انواع کارتخوان پس از صدور فاکتور مبلغ به صورت خودکار از طریق کامپیوتر به دستگاه منتقل شده و نیازی به وارد کردن دستی مبلغ نیست. این دستگاه با اتصال به صندوق فروشگاهی و نرم افزار حسابداری پس از محاسبه مبلغ فاکتور، دستور انجام تراکنش را به همراه مبلغ و سایر اطلاعات مورد نیاز به رایانه منتقل میکند. دارا بودن بیش از 900 هزار دستگاه پوز در سرتاسر کشور از ویژگیهای این شرکت محسوب میشود که سال گذشته با یک تغییر برند از “پککو” به تاپ توانست محبوبیت و معروفیت بیشتری را کسب نماید.

دیدگاهتان را بنویسید