پر فروش ترین و بهترین کارتخوان های سیار|فروشگاه اقساطی 10کالا

وی با بیان اینکه در این مقطع، راهبرد وزارت امور اقتصادی و دارایی این است که تکالیف قانونی را انجام دهد، گفت: این تکالیف، نخست به حل مسائل بین المللی و محرومیتهای این دو باشگاه پایان میدهد و دوم، تلاش میکنیم در این مسیر، اتفاق مبارک ماندگار رخ دهد و این باشگاهها، حرفهای اداره شوند و درآمدزایی پایدار داشته باشند و هزینههای آنها شفاف شود. همچنین در قسمت کناری بالا سمت راست نمایشگر، یک چراغ LED قرار دارد که نشان میدهد دستگاه روشن است. در سمت راست دستگاه محل کشیدن کارت قرار دارد. خاندوزی با تأکید بر اینکه میزان تراکنش های پوزها دلیلی بر مشمول شدن مالیات بالاتر نخواهد بود، بیان داشت: قانون مکلف کرده است که این را به عنوان یک نمایه استخراج کند و کسی که دستگاه پایانه پرداخت در اختیار دارد باید در نظام مالی و مالیاتی کشور، شناسایی شود. وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به افزایش قیمت بین المللی نفت در چند هفته اخیر گفت: به رغم این دستاورد بزرگ، باید مراقب باشیم وابستگی ما به نفت بیشتر نشود، زیرا اقتصاد ایران زمانی که توانسته است نفت بیشتری را بفروشد، خام فروشتر شده است و وابستگی بودجه به نفت نیز افزایش پیدا کرده است.

وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به تکلیف قانونی بانک مرکزی و سازمان امور مالیاتی کشور مبنی بر ساماندهی پوزها، تصریح کرد: اتفاقات خوبی قبلاً رخ داده بود، اما سرعتی که در ماههای اخیر شاهدش هستیم نسبت به پیش از آن قابل مقایسه نیست و این محصول همگرایی و همفکری و همراهی بانک مرکزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی است. خاندوزی درباره قانون پایانههای فروشگاهی و سامانه مودیان مالیاتی افزود: قانون مکلف کرده بود بانک مرکزی با همکاری سازمان امور مالیاتی، ساماندهی پوزها را انجام دهد و اتفاقات خوبی قبلاً رخ داده بود، اما سرعتی که در ماههای اخیر شاهدش هستیم نسبت به پیش از آن قابل مقایسه نیست و این محصول همگرایی و همفکری و همراهی بانک مرکزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی است. خاندوزی با اشاره به اینکه متاسفانه در کشور حمایتها و امتیازات به مجوز فعال اقتصادی گره خورده است، ادامه داد: منظومه فکری حمایت در کشور باید به سمت تولید نهایی برود یعنی هر کسی توانست محصول و کالای ارزشمند قابل رقابتی عرضه کند، باید حمایت شود. دستگاه پوز در سراسر دنیا استفاده میشود و انواع مختلفی دارد، از جمله دستگاههای پوز تلفنی که به واسطهی خط تلفنی به بانک متصل میشوند و قابل حمل نیستند.

ادامه داد: امروزه نیازمند افزایش فضای تولید و حضور جدی مردم در این محیط هستیم و لازمه عملی هم این است که فرایند راه اندازی کسب و کار برای هر فعالیت اقتصادی قانونی و مولدی که در کشور قصد راه اندازی آن وجود دارد، باید جذاب باشد. خاندوزی در مورد بهبود کسب و کار و رفع موانع تولید افزود: به اعتقاد بسیاری از مردم، آغاز فرایند یک کسب و کار بسیار پر هزینه، طولانی و آلوده و ناسالم و دافع فعالان اقتصادی است. خاندوزی اضافه کرد: نباید مجوز، قیمت و بازار پیدا کند و مجوزها نباید خرید و فروش شوند و باید بین مجوز و امتیاز و حمایت، فاصله بیندازیم و اساساً حمایت به مجوز تعلق نمیگیرد بلکه به کارآفرینی تعلق میگیرد که بتواند محصول را تولید و عرضه کند. سوالی که خیلی از مردم میپرسند اینکه آیا به دستگاه پز مالیات تعلق میگیرد؟ آیا به دستگاه کارتخوان یا پوز من مالیات تعلق میگیرد؟ از این مرحله به بعد شما باید اطلاعات مربوط به هویت خود و شرکای تجاری خود، فعالیت اقتصادی خود، محل اقامت و بانکها و حسابهای بانکی و دستگاههای پوز خود را با دقت وارد نمایید. وزیر اقتصاد گفت: این مسأله شناسی در قانون اجرای اصل ۴۴ حدود ۱۳ سال قبل به عنوان یک آسیب شناسایی و احکامی هم برای آن در نظر گرفته شد، اما متأسفانه بعد از ۱۲ سال علیرغم تلاشهایی که صورت گرفت کار به صورت مطلوب پیش نرفت و مردم و کارآفرینان راضی نبودند و نیستند.

خاندوزی با تاکید بر اینکه اولویت اقتصاد ایران بعد از ثبات اقتصاد کلان و کنترل سطح عمومی قیمتها و نوسان ارز، کمک به رونق فعالیتهای تولیدی است، افزود: باید در کوتاه مدت، چشم خود را بر افزایش درآمدهای دولت ببندیم تا کمک کنیم اقتصاد ایران از این چاله رکودی عبور کند. خاندوزی با بیان اینکه راهبرد اقتصادی دولت این است که افزایش اتکاء به نفت را نداشته باشیم، اضافه کرد: یکی از دستاوردهای مهم این است که دولت در شرایط تحریمی، توانسته است بسیار بیشتر از ابتدای امسال، نفت و میعانات و فرآوردههای نفتی صادر کند. خاندوزی اضافه کرد: این شروع یک فرآیند اصلاحی است و تحقق مدیریت حرفهای و درآمدهای پایدار این دو باشگاه و به سامان شدن قراردادها و شفافیت عملکرد، مواردی است که از سمت وزارتخانه مربوط و فدراسیون باید پیگیری شود تا گام نخست، موفقیت آمیز باشد. وی با اشاره به اینکه پنهان کردن صورت های مالی در بازار سرمایه کار دشواری است، افزود: این شفافیت شروع یک فرآیند اصلاحی است و تحقق مدیریت حرفهای و درآمدهای پایدار این دو باشگاه و به سامان شدن قراردادها و شفافیت عملکرد، مواردی است که از سمت وزارت ورزش و فدراسیون باید پیگیری شود تا گام نخست، موفقیت آمیز باشد.

دیدگاهتان را بنویسید