معرفی تمام شرکتهای PSP فعال در ایران به همراه مشخصات کامل آنها

وی با بیان این موضوع که با چند صد هزار پوزهای ناشناس مواجه هستیم که اطلاعات آنها تکمیل نیست و معلوم نیست که مربوط به کدام فعال و مؤدی اقتصادی هستند، افزود: بسیاری از اینها مشمول معافیت مالیاتی هستند و در رستهای فعالیت میکنند که آن رسته فعالیت فرهنگی یا در مناطق آزاد است و مشمول مالیات نیست؛ البته همه این جزئیات لحاظ خواهد شد و باید این تبیین و روشنگری انجام شود تا این ذهنیت به جامعه متبادر نگردد که از پوزها کمتر استفاده کنیم، زیرا تعیین مالیات بر مبنای آن است. برخی از دستگاه های کارتخوان ثابت قابلیت سیم کارت دارند به طوری که با نصب سیم کارت و استفاده از باطری می توان آن را بدون محدودیت مکانی استفاده کرد. تخلف برای بار اول: محدودیت یا قطع سرویس تمام پایانه های پذیرنده به مدت حداکثر ۱ هفته . خرید دستگاه پوز سیار به چگونه است؟ این مدل از دستگاه پوز دارای قابلیت شارژ موبایل است و به طور کلی انواع مجوزهای نرم افزاری و سخت افزاری را پشت سر گذاشته است. برای اتصال به شبکه نیاز به یک عدد سیم کارت متصل به اینترنت دارید و یک مزیت بی نظیر برای دستگاه این است که باتری های قابل شارژ دارد.

کارتخوان سیار سیم کارتی معمولاً قابلیت استفاده دو سیم کارت را دارد و از یک باتری قابل شارژ برای آن استفاده شده است. کارتخوان هایی که قابلیت سیم کارتی دارند و یا باید به صورت وای فای به اینترنت وصل شوند از نظر موقعیت اتصال ارزیابی می شوند. باطری کارتخوان سیار سیم کارتی باید از نوع لیتیوم یونی باشد تا عملکرد بهتری داشته باشد. بیش از یک دهه بعد در سال 1994 لیپمن، شرکت مهندسی الکترونیکی در اسرائیل تأسیس شد. دستگاههای کارتخوان بی شک یکی از بزرگترین اختراعات بشر در چندین سال قبل بودهاند که شاید به دلیل استفاده بیش از حد این وسیله کار آمد، اهمیت این وسیله کوچک را فراموش کرده باشیم! بنابراین، تاکنون بیش از ۵ میلیون دستگاه کارتخوان در درگاه ملی سازمان امور مالیاتی تعیین تکلیف شدهاند. رئیس مرکز تنظیم مقررات سازمان امور مالیاتی ضمن تأیید گزارش های دریافتی درباره ترفندهای مغازه داران برای فرار از تور مالیات، به صراحت اعلام کرد: برخی از صاحبان مشاغل، دستگاه های کارتخوان را به پرونده های مالیاتی خود متصل نمی کنند که همین امر موجب بروز شائبه هایی شده که پرداخت ها در محل دیگری انجام می شود. از وقتی سازمان امور مالیاتی مطرح کرد که از دستگاههای پوز مالیات دریافت میکند حتی قرض دادن پول و روابط حسنه بین فعالان اقتصادی از بین رفت.

مالیات دستگاه پوز برای آن دسته از مودیان که به تکلیف خود در زمینه ثبت دستگاه کارتخوان در سامانه سازمان مالیاتی اقدام نمودهاند، همانند مالیات بر درآمد محاسبه خواهد شد. وی ادامه داد: راهبرد ما این نیست که هر چه بیشتر و از هر راهی که میتوانیم مالیات بگیریم بلکه باید مالیات هوشمند و عادلانه بگیریم که به انگیزه فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان هم کمک کند. بایستی به پرداخت یار تماس گرفته و هر تعداد شماره ترمینالی که استفاده شده را خواستار شوند هرتعداد باشد بایستی به پرونده الصاق شود در غیر اینصورت( اگر بجز یکی همه پذیرندهها را غیر فعال کنند) در زمان پرداخت اینترنتی مشکل ایجاد میشود. شیوه کار به این صورت است که با ثبت دستگاه کارتخوان در سامانه سازمان مالیاتی و دریافت کد مالیاتی کارتخوان، پرونده مالیاتی دستگاه کارتخوان تشکیل میشود. یکی از مزیت های کارت خوان سیار پکسِ D210 کمبو که این دستگاه را از تمامی هم رده های خود متمایز می کند وای فای است که روی این دستگاه وجود دارد و امکان اتصال به اینترنت خانگی و مودم ها را می دهد.

صفحه نمایش لمسی به کار رفته در دستگاه پوز سبب می شود که ارتباط بصری افراد با دستگاه قوی تر شود و سرعت انتخاب کاربر نیز بیشتر شود به طوری که کاربران همه موارد را به صورت چیده شده در مقابل خود می بیند و نیاز به گشتن به دنبال دکمه نخواهد داشت. این باطری قابلیت بالایی دارد و معمولاً از نظر حافظه نیز این دستگاه قوی است. قیمت بندی کارتخوان ها از نظر پردازنده و ابعاد و وزن و کاربرد با هم فرق دارد. ونداپرداخت توانسته در تعیین قیمت کارتخوان رویکرد بهتری را در نظر بگیرد و در این زمینه تا حد زیادی موفق بوده است. خوشبختانه طرح فروش اقساطی و بدون پیش پرداخت نیز وجود دارد که شامل شرایط 15 ماهه شده و توانسته موقعیت اجرایی قابل قبولی داشته باشد. استفاده از کارتخوان ها به جای خرید سنتی، نقش مهمی در کاهش هزینه های چاپ و نگهداری اسکناس ها دارد. این دستگاه پوز وزن و حجم کمی دارد و بسیار کوچک و مناسب است و برای بسیاری از کسب و کارها یک انتخاب خوب محسوب می شود. این دستگاه در از بستر اینترنت گوشی استفاده می کند و یک انتخاب شخصی خوب محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید