مالیات دستگاه کارتخوان، نحوه محاسبه مالیات دستگاه پوز

این شرکت یکی از شرکتهای کمتر شناخته شده در نظام پرداخت کشور بوده و نسبت به آپ و دیگر شرکتهای PSP از شهرت کمتری برخوردار است. دستگاه های کارتخوان نقش کاتالیزور را در نظام اقتصادی ایفا می کنند. اگر دستگاه کارتخوان به صورت سیم کارتی است باید موقعیت اینترنت و برد اتصال بررسی شود و در صورتی که همه چیز درست باشد باید صبور بود تا سیستم بانکی اتصال به مرکز را فراهم سازد. در نتیجه اگر قصد خرید بهترین دستگاه کارتخوان سیار دارید بهتر است قبل از خرید آگاهی لازم را داشته باشید. دستگاه های کارتخوان بی شک یکی از بزرگترین اختراعات بشر در چندین سال قبل بوده است که شاید به دلیل استفاده بیش از حد این وسیله کار آمد، اهمیت این وسیله کوچک را فراموش کرده باشیم! تا چند سال قبل که هنوز خانه ها دارای حیاط هایی با صفا بودند و تعداد خانه های آپارتمانی تا این اندازه زیاد نبود هر ساله در هر حیاطی شور و هیجانی وصف نشدنی برای شستشوی فرش ها در زمان خانه تکانی برپا بود. قوانین دریافت دستگاه POS یا Mpos یا کارتخوان موبایلی به طور کلی یکسان است اما بهتر است قبل از دریافت این دستگاه ها، با کارشناسان شرکت های معتبر و یا بانک مربوطه مشورت نمایید.

پس می توان گفت که نحوه محاسبه مالیات دستگاه پوز سازمان امور مالیاتی براساس اظهارنامه افراد اقدام به تعیین و دریافت مالیات از آن ها می کند و در صورتی که صاحبان دستگاه های پوز در سامانه مربوطه پرونده مالیاتی تشکیل نداده باشند، مالیات آن ها بر اساس کارکرد دستگاه کارتخوانشان محاسبه می شود و این کارکرد در واقع همان درآمد شغلی آن ها در نظر گرفته خواهد شد و علاوه بر آن، افراد با جریمه مالیاتی نیز مواجه می شوند. به این ترتیب امکان دسترسی و رصد کلیه تراکنشهای بانکی دستگاه پوز مزبور با کمک کد مالیاتی یکتای دریافتی برای دستگاه کارتخوان، که در سامانه ثبت شده است، برای بانک مرکزی میسر میشود. این شرکت را شاید با این نام نشناسید ولی باید بدانید که این شرکت با نام تجاری “آپ” شناخته میشود و توانسته با USSD ستاره 733 و اپلیکیشن آپ، بیشترین خدمات را به کاربران ارایه دهد. در صورتی که تمام مراحل ثبت نام را با درستی طی کرده باشید، یک نام کاربری و رمز عبور بر روی شماره موبایل شما ارسال خواهد شد.

بعد از تصویب قانون طرح دریافت مالیات از کارتخوانها، تعداد زیادی از این دستگاهها به دلیل عدم ثبت نام در سازمان مالیاتی کشور، غیرفعال شدند. عدم ارتباط با مرکز دلایل مختلفی دارد. با انتخاب یک قالیشویی با تخفیفات ویژه می توان در زمینه انتخاب بهترین قالیشویی یک انتخاب هوشمندانه و عالی داشت. در واقع باید قالیشویی را برای شستن آن ها انتخاب کنیم که مطمئن باشیم به خوبی از عهده شستن آن ها برآمده و هر نوع فرشی را به بهترین شکل می شوید. برای همین به طور معمول هر فردی را که می بینیم به دنبال یک قالیشویی خوب می گردد. این که یک قالیشویی صرفاً یک پارکینگ کوچک را برای شستشوی فرش ها در نظر گرفته باشد و همه چیز به صورت دستی انجام شود به هیچ عنوان نمی تواند یک پروسه شستشوی مناسب و ایده آل برای فرش ها محسوب شود. باید مطمئن باشید که این قالیشویی از سوی اتحادیه قالیشویی دارای مجوز رسمی است و به صورت قانونی به فعالیت مشغول می باشد. یکی از بهترین و ساده ترین راه ها سپردن آن ها به یک قالیشویی حرفه ای است.

در واقع همه چیز باید اصولی و با پیشرفته ترین تجهیزات انجام شود. اما با عرضه پوز سیار توسط شرکتهای خصوصی این امکان به وجود آمد تا پذیرنده بتواند حق انتخاب بهتری نسبت به انتخاب پوز سیار خود داشته باشد همین باعث شد شرکتها جهت پشتیبانی دستگاههای پوز سیار به تکاپو افتاده و رقابت سالمی بین آنها شکل گیرد در نتیجه برنده این رقابت کسی نبود جز پذیرنده. اما این وسط صرفاً به دنبال ارزان ترین قالیشویی بودن، عواقب خوبی به همراه نخواهد داشت. این موضوع باعث شده که افراد در مواردی مثل انتخاب قالیشویی به دنبال ارزان ترین ها باشند. ۱. یکی این که خانه ها معمولاً آپارتمانی هستند و افراد جایی برای شستن فرش ها ندارند. از طرفی هزینه های خرید عید زیاد است و همه در تلاش هستند تا به شکلی این هزینه ها را تا جای ممکن کاهش دهند. این روزها که دوباره نزدیک عید شده تب و تاب شستشوی فرش ها و خانه تکانی بسیار بالاست. با این کار شما می توانید ضمن سپردن قالی های خود به یک قالیشویی حرفه ای از تخفیف نیز برخوردار شده و هزینه کمی را پرداخت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید