شرکت های فعال در صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی

به عنوان مثال محصولات مراقبت از پوست و حمام خانمها با آقایان متفاوت است، چراکه خانمها پوست نازک و ظریفتری دارند. برای مراقبت از پوست و مو، هم برای خانمها و هم آقایان تنوع گستردهای از مواد و لوازم بهداشتی از کرمها و لوسیونهای مرطوبکننده و آبرسان و همچنین ضدتعریقها تا لوازم اصلاح شامل ژیلت، افترشیو، کرمهای موبر، انواع شامپو و نرمکننده از برندهای معتبر خارجی و ایرانی مانند کلیر، کامان، نیوآ، فولیکا، بیول، شون، اسکلاره و… هرچند که برخی از لوازم بهداشتی و وسایل مورد نیاز برای زایمان سزارین در بیمارستان خصوصی برایتان فراهم است و از طرف بیمارستان در اختیارتان قرار میگیرد، اما خب اندک وسواسی در وجود همه ما هست و دوست داریم که از لوازم بهداشتی و شخصی خودمان استفاده کنیم. کشورمان با وجود سابقه تاریخی طولانی و فرهنگ ها و آداب و رسوم متنوع اقوام مختلف، از دیرباز به عنوان یکی از مقاصد جذاب گردشگری به شمار می رود، به طوری که از این مسیر می توان درآمدهای ارزی کشور را چندین برابر نمود، اما عدم حمایت های دولت ها و بی اعتنایی به فعالیت های بخش خصوصی در این حوزه موجب شده تا از ظرفیت های این بخش به خوبی استفاده نشده و در دوران بحران کرونا نیز شاهد تعطیلی گسترده بخش گردشگری باشیم.

مرگ و میرهای تازه متولد شده یا نوزادان 40٪ از کل مرگ و میر در کودکان زیر 5 سال را تشکیل می دهد. این شرکت فعالیت خود را با مدیریت جدید در سال 1362 با تولید 2 نوع محصول آغاز نمود. برای بررسی این موضوع به سراغ پروفسور محمد شریف ملک زاده بنیانگذار وپدر علم نوین گردشگری جهان و فارغ التحصیل مقطع دکتری تخصصی در رشته مدیریت صنعتی رفته و با وی به گفت و گویی نشستیم. قبل از آنکه به سراغ بررسی وسایل مورد نیاز برای زایمان سزارین برویم، بهتر است اصلا این موضوع را بررسی کنیم که بهترین زمان برای بستن ساک زایمان، چه زمانی است و این کار را چه موقع باید انجام داد؟ لوازم آرایشی بهداشتی ایرانی این برند نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب میکند. شرکت طبیعت زنده در سال ۱۳۷۶ با هدف تولید محصولات آرایشی بهداشتی با منشاء گیاهی و با کیفیت بالا، جهت مراقبت و حفظ زیبایی پوست و موی مصرف گنندگان بنیان نهاده شد. استانداردهای بین المللی مانند GMP و ISO 22716 تنها، نمونه هایی از کیفیت و کنترل کیفیت محصولات تولیدی شرکت آریان کیمیا تک و برند مای می باشند. شما در این وبسایت میتوانید از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را پیدا کنید، میتوانید محصولات مختلف را از برندهای متفاوت با هم مقایسه کنید و صد البته همه چیز را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت خریداری کنید.

لباس مهمترین چیزی است که بعد از مدارک باید به آن توجه کنید؛ زیرا که بعد از زایمان، تا چند روز درد فراوانی را متحمل خواهید شد، به علاوه ممکن است ترشحات و خونریزی نیز داشته باشید، از همین جهت، باید از نظر پوشش بسیار راحت باشید. باید بدانید که وسایل مورد نیاز نوزاد در بیمارستان بسیار است، اما ما در این مقاله، میخواهیم تمام وسایل مورد نیاز برای بیمارستان هنگام زایمان سزارین را برشماریم و هر آن چیزی که را باید همراه خود ببرید، به شما معرفی کنیم. جواب به اینکه برای سزارین چی ببرم، هنوز تمام نشده است! معمولا تمام مادران میپرسند که برای سزارین چی ببرم؟ وسایل مورد نیاز برای زایمان سرازین، میتواند خیلی چیزها را شامل شود؛ معمولا بسیاری از مادران، چند هفته مانده به موعد زایمان، مدام دغدغه این را دارند که برای زایمان سزارین در بیمارستان، باید چه چیزهایی را همراه خود ببرند و در ساک نوزاد، چه چیزهایی را باید قرار دهند. پیشنهاد ما این است که از هفته سی و دوم بارداری، شروع به جمعآوری وسایل لازم برای زایمان سزارین بکنید و این کار را برای لحظه آخر، قرار ندهید.

بنا بر تجربه بسیاری از مادران، بهترین زمان برای جمعآوری وسایل لازم برای بیمارستان هنگام زایمان سزارین، از هفته ۳۲ بارداری، الی هفته ۳۶ است؛ به طوری که قبل از شروع هفته سی و ششم، بهتر است که ساک زایمان خود را کاملا آماده کرده باشید و مهمتر از همه اینکه، ساک آماده شده را در جایی قرار دهید که دسترسی به آن، آسان باشد. برند مای سعی کرده که با افزایش تولید و ایجاد تنوع محصولات در راستای برآورده کردن نیازهای رو به تغییر جامعه در جهت ارتقای سلامت و زیبایی در جامعه ایران گام بردارد. بانوان علاقهمند هستند که شیوۀ صحیح آرایش کردن را متناسب با مکانهای مختلف و استایل های گوناگون یاد بگیرند. و کلی هم وسیله فهرست میکنند و آن را در ساک زایمان قرار میدهند، اما باز هم در نهایت، چیزهایی مهم را فراموش میکنند و آن چیزی که بدان نیاز ندارند، همراه خود میبرند! تا به اینجای کار، از وسایل زایمان سزارین برای مادر برایتان حرف زدیم، اما خب طبیعی است که باید برای نوزاد نورسیده و خوشقدم خود نیز وسایلی را به همراه داشته باشید. هرچند که امروزه تاریخ زایمان سزارین از قبل معلوم است و وسایل مورد نیاز مادر برای زایمان سزارین نیز کاملا مشخص است، اما خب آمادگی و احتیاط، هیچ وقت به کسی ضرر نزده.

دیدگاهتان را بنویسید