دستگاه کارتخوان سیار خرید و فروش و قیمت کارتخوان

اما با عرضه پوز سیار توسط شرکتهای خصوصی این امکان به وجود آمد تا پذیرنده بتواند حق انتخاب بهتری نسبت به انتخاب پوز سیار خود داشته باشد همین باعث شد شرکتها جهت پشتیبانی دستگاههای پوز سیار به تکاپو افتاده و رقابت سالمی بین آنها شکل گیرد در نتیجه برنده این رقابت کسی نبود جز پذیرنده. یکی از مزیت های کارت خوان سیار پکسِ D210 کمبو که این دستگاه را از تمامی هم رده های خود متمایز می کند وای فای است که روی این دستگاه وجود دارد و امکان اتصال به اینترنت خانگی و مودم ها را می دهد. درخواست کارت خوان همواره باید با نیاز مشاغل هماهنگی داشته باشد، بنابراین قبل از آغاز عملیات خرید یکی از انواع دستگاه POS، حتماً با کارشناسان این حوزه مشورت نمایید. در زمان خرید باید به ابعاد و وزن دقت شود، ظرفیت باتری و قابلیت نگهداری و شرایط اتصال به حساب های بانکی بررسی شود و اگر نیاز است که به چندین حساب بانکی متصل شود نیز باید لحاظ شود.

برای اتصال به شبکه نیاز به یک عدد سیم کارت متصل به اینترنت دارید و یک مزیت بی نظیر برای دستگاه این است که باتری های قابل شارژ دارد. برخی دیگر نیز به سیستم اتصال اینترنت وای فای متصل می شوند. این نوع از انواع کارتخوان پس از صدور فاکتور مبلغ به صورت خودکار از طریق کامپیوتر به دستگاه منتقل شده و نیازی به وارد کردن دستی مبلغ نیست. این مدل از دستگاه پوز دارای قابلیت شارژ موبایل است و به طور کلی انواع مجوزهای نرم افزاری و سخت افزاری را پشت سر گذاشته است. وجود دارد و دستگاه قادر است از طریق فناوری GPRS، اطلاعات را ارسال کند. در زمان خرید کارتخوان دست دوم باید به برند، کیفیت و عملکرد آن دقت کنید می بایست از حافظه دستگاه و سرعت آن نیز اطلاعات کامل داشته باشید. با رواج دستگاه کارتخوان بیسیم و فراگیری آن توسط افرادی که مکان ثابت برای کسب و کار خود ندارند بازار فروش دستگاه های پوز سیار داغ شده است. قابلیت wifi در اکثریت کارتخوان های سیار وجود دارد.

دستگاه پوز سیار یکی از بهترین انتخاب هایی است که از سوی ونداپرداخت به شما پیشنهاد می شود. اقدامی که کلاهبرداران در این زمینه ممکن است انجام دهند، این است که دستگاه کارتخوان یا دستگاه پوز شبیه به نسخه اصلی را تولید میکنند تا توسط دستگاه تولید شده، بجای اینکه فقط پول از حسابتان کم شود، اطلاعات شما نیز هک شوند و این افراد بتوانند به راحتی از کارت شما با ترفند خودشان سوء استفاده کنند. در این صورت می توان اطمینان داشت که به دلیل ناواردی این افراد فرش ها تحت خطر نیستند. صفحه نمایش لمسی به کار رفته در دستگاه پوز سبب می شود که ارتباط بصری افراد با دستگاه قوی تر شود و سرعت انتخاب کاربر نیز بیشتر شود به طوری که کاربران همه موارد را به صورت چیده شده در مقابل خود می بیند و نیاز به گشتن به دنبال دکمه نخواهد داشت. در نسخه های جعلی و تقلبی دستگاه پوز، زبانه کنار پوز که بیشتر به عنوان نگهدارنده طراحی شده است، به اندازه یک بند انگشت گشادتر است و اما در نسخه های اصلی و اورجینال، کمتر از یک بند انگشت است. چنین روالی در مناطقی مانند کیش و مشهد و همینطور قزوین نیز فراهم شده است.

گاه دیده شده که نبود چراغ های چشمک زن نیز به معنی تقلبی بودن دستگاه پوز است و بهتر است در خرید این محصول به موارد یاد شده بیشتر دقت شود. در خرید دستگاه پوز شخصی باید به ابعاد و وزن بیشتر دقت کنید و گزینه را انتخاب کنید که با هدف شما سازگار باشد. کارتخوان مجازی را از کجا باید سفارش داد؟ شرایط نقد و اقساط برای ونداپرداخت یکی از شاخص های مهم اجرایی محسوب می شود. کارتخوان ها هر یک بر اساس ارائه خدمات بانکی ارزیابی می شوند و شاخص طبقه بندی خاص خود را دارند. به عنوان یکی از پیشگامان این عرصه، پرداخت شاپ ارائه دهندهی خدمات متنوع و پشتیبانیهای کامل و سریع و زبان زد میان سایر شرکتها بوده که باعث افزایش پیوستهی تعداد مشتریان این شرکت شده است. عبارت POS بر این اساس است که ابزاری وجود دارد که شما به واسطه آن میتوانید یک خرید کامل داشته باشید، یا آن را در مغازهتان قرار دهید تا خرید را برای مشتریهایتان آسانتر کنید. از دیگر مواردی که در قیمت کارتخوان تاثیر می گذارد حافظه و نوع اتصال آن است. این شرکت توافقاتی را با American Express امضا کرده است تا کارتخوان های خود را در ایالات متحده در اختیار آنها قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید