دستگاه کارتخوان سیار خرید و فروش و قیمت کارتخوان

از آن جایی که هر کدام از دستگاه های پوز دارای یک حد یکتا هستند، پس از ثبت در سیستم تمام تراکنش های آن ها از طریق بانک مرکزی قابل پیگیری است. تمام افرادی که از دستگاه های کارتخوان استفاده می کنند، باید نسبت به پرداخت مالیات آن هم اقدام نمایند. بعد از آن هم بسته به نوع مودی، باید شماره ملی، شناسه ملی یا کد فراگیر اتباع خارجی در کادر بعدی قرار داده شود. اگر اشخاص با نام کاربری و رمز عبور اولیه و همچنین با رمز جدید (بعد از انتخاب گزینه فراموشی رمز) نتوانند وارد درگاه ملی خدمات الکترونیک مالیاتی شود مشکل چیست؟ در این رابطه باید بگوییم که طبق قوانین جدید مجلس در این رابطه، دارندگاه دستگاه های پوز نیاز به انجام هیچ اقدام خاصی جهت پرداخت مالیات ندارند. پس دارندگان این دستگاه ها برای این که مشمول مالیات دستگاه پوز ۱۴۰۰ نشوند، باید هر چه زودتر ثبت نام خود را در سامانه مالیاتی از طریق کد یکتا دستگاه شان انجام دهند. خطای (مودی گرامی با توجه به اینکه ثبت نامهایی که برای آنها پذیرنده متناظر وجود دارد هنوز تکمیل نشده است امکان تایید نهایی این فرایند وجود ندارد) به چه معنی است؟ در غیر اینصورت با اعلام سازمان امور مالیاتی مبنی بر اینکه اینها فاقد پرونده هستند، ابزار پرداختهای آنان از سیستم مالی کشور قطع خواهد شد.

هم چنین یک کد مالیاتی برای شما صادر می شود که بررسی تراکنش های مربوط به کارتخوان شما در سازمان های مالیاتی با استفاده از آن انجام می گیرد. کد مالیاتی شامل یک کد ۱۰ رقمی است که بعد از انجام ثبت نام در سامانه مالیاتی به شما داده می شود. سعی کنید برای ثبت نام در این سامانه از سیستم های کامپیوتری مانند رایانه و لپ تاپ استفاده کنید تا حین ثبت نام یا در مراحل بعد با مشکل مواجه نشوید. بر روی گزینه «پیش ثبت نام جدید» در این قسمت کلیک کرده تا وارد مراحل بعدی ثبت نام شوید. گروه دوم هم آن دسته از دارندگان دستگاه های پوز می باشند که طبق قوانین ثبت نام خود را در سامانه مشخص شده برای این کار انجام نداده اند. با توجه به این که اکنون از اهمیت بالای ثبت نام در این سامانه برای دارندگان دستگاه های کارتخوان باخبرید، پس در صورت دارا بودن دستگاه پوز بهتر است هر چه زودتر ثبت نام خود را در سامانه مالیاتی انجام دهید.

مودیانی که از پرداختیارها استفاده کردهاند درحال حاضر چندین پذیرنده بانکی در پروفایل دارند چه اقدامی انجام دهند؟ شاید بسیاری از افراد بخواهند بدانند که این کد مالیاتی چیست و دقیقا چه کاربردی دارد. از طرف دیگر، بدون داشتن این کد امکان داشتن درگاه اینترنتی پرداخت هم وجود ندارد که به آن اشاره کردیم. ۴با استفاده از کشو موجود در سمت راست صفحه کمی به سمت پایین آن حرکت نمایید. اگرچه این فناوری امروز در کامپیوترها استفاده نمیشود هنوز برای اتصال برخی از ابزارها مورد استفاده قرار میگیرد، مودمهای Dialup برای ارسال اطلاعات از خطوط مستقیم تلفن بهره میبرند و هنوز برخی از کارتخوان های موجود با این روش کار میکنند. در این بخش هم چند گزینه مختلف برای شما قرار داده شده است. تیم پرداخت کالا با عرضه کارآمدترین انواع کارتخوان و پوزهای سیار فروشگاهی شما را در انجام هرچه سریع تر امور مالی همراهی می کند. در ادامه روش انجام ثبت نام در این سامانه را برای شما بیان می کنیم تا افراد واجد شرایط به راحتی بتوانند این کار را انجام داده و از جریمه شدن شان جلوگیری کنند. در غیر اینصورت اطلاعت کارت شما هک خواهند شد! ویژگی برجسته این نوع کارتخوان استفاده از کارت شبکه برای اتصال به جای مودم دیالاپ است.

این دستگاه ها به دلیل پوشش گسترده شبکه تلفن همراه در سراسر کشور محدودیت مکانی ندارند. کارتخوان سیار مدل verifone-VX675-mini از سری دستگاه های کارتخوان سیار است که توسط اپراتورهای تلفن همراه به شبکه بانکی متصل شده و تراکنش را با استفاده از سرویس های بستر GPRS انجام می دهد. اگر تا به حال با دستگاه های پوز کار کرده باشید، حتما می دانید که دکمه های دستگاه پوز نرم هستند و شما می توانید رمز کارت خود را به راحتی وارد کنید. این موضوع نشان از موفقیت آمیز بودن ثبت نام شما خواهد داشت. اول صاحبان مشاغلی که دارنده این دستگاه ها هستند و نسبت به ثبت نام مالیاتی دستگاه کارتخوان در سامانه معرفی شده اقدام نموده اند. اما سوال این جا است که مالیات دستگاه کارتخوان چقدر است و چگونه باید پرداخت شود. به گزارش ایسنا، در راستای اجرای قانون پایانههای فروشگاهی و سامانه مؤدیان، بانک مرکزی باید با همکاری سازمان مالیاتی نسبت به ساماندهی دستگاههای کارتخوان بانکی یا درگاههای پرداخت الکترونیکی اقدام کند. کارتخوان سیار بیسیم مدل PAX S90 به یک پرینتر از نوع حرارتی مجهز است که برای استفاده از آن باید رول کاغذ ۴۰ میلی متری تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید