خرید انواع دستگاه پوز (فروش ویژه) – ممل کالا

در صورتی که تمام مراحل ثبت نام را با درستی طی کرده باشید، یک نام کاربری و رمز عبور بر روی شماره موبایل شما ارسال خواهد شد. در نهایت، نام کاربری و رمز عبور به شماره همراهی که وارد کردید پیامک می شود و پیش ثبت نام شما پایان می یابد. مودی میتواند با ورود به درگاه ملی خدمات الکترونیک مستقیم به پیش ثبت نام شماره اقتصادی متصل شود. در این مرحله برای ثبت کارتخوان مالیات روی پیش ثبت نام جدید کلیک کنید. در نهایت گزینه «ورود به ثبت نام» که در پایین این پنجره قرار گرفته است را کلیک کنید. اکنون، موارد خواسته شده را بنویسید و روی ورود کلیک کنید. در این میان دستگاه­های متصل به رایانه یا پی­سی پوزها، در موارد خاص­تری مورد استفاده قرار می­گیرند. هر شغلی که با مشتری در ارتباط است، کاندیدای استفاده از دستگاه­های کارتخوان است. وجود پوز از حمل پول نقد، چالش پول خرد، برگرداندن مابقی حساب جلوگیری کرده و علاوه بر افزایش سرعت عملیات خرید و فروش، مانع از مفقود شدن و به سرقت رفتن پول نقد مشتری و فروشنده میشود.

به عنوان یک مثال بسیار ساده از کارایی ان می توان به پوز بانکی استفاده شده در یک میوه فروشی اشاره کرد که با حساب کردن وزن هر محصول و قیمت واحد، قیمت کل محصولات خریداری شده توسط یک مشتری را محاسبه می کند. دیگر مزیت این کارتخوان میتوان به اتصال USB به آن اشاره کرد. به گزارش تجارتنیوز، فروش دستگاههای کارتخوان در فضای مجازی افزایش پیدا کرد. کارتخوان سیار پکس مجهز به سیستم GPRS و WiFi می باشد. توجه داشته باشید دستگاه پوز به همان اینترانتی وصل باشد که سیستم تاییدیه متصل است. اتصال به کامپیوتر و سیستم های فروشگاهی مزیت مهم دیگری بود که در این سالها به دستگاه های کارتخوان اضافه شده است، این ویژگی اشتباهات رایج در نحوه استفاده از کارتخوان ها به شدت کم کرده است و سهولت کاری بیشتری را برای متصدیان و صندوق داران فروشگاه های بزرگ به ارمغان آورده است. و این به معنای یک بازار فوق العاده بزرگ برای کار در حوزه دستگاه کارتخوان است. گروه دوم هم آن دسته از دارندگان دستگاه های پوز می باشند که طبق قوانین ثبت نام خود را در سامانه مشخص شده برای این کار انجام نداده اند.

اقدامی که کلاهبرداران در این زمینه ممکن است انجام دهند، این است که دستگاه کارتخوان یا دستگاه پوز شبیه به نسخه اصلی را تولید می کنند که در دستگاه تولید شده، بجای اینکه فقط پول از حسابتان کم شود، اطلاعات شما نیز هک می شوند و آنها می توانند به راحتی از کارت شما با ترفند خودشان سوء استفاده کنند. این برند معتبر و محبوب سالهاست که در زمینه تولید انواع پایانه های فروشگاهی فعالیت دارد و با تولید بهترین محصولات در بازارهای جهانی به رقابت می پردازد. دسته دوم نیز گروهی هستند که کارکرد مالی دستگاه پوز آن ها با اطلاعاتی که در اظهار نامه مالیاتی شان ثبت کرده اند هم خوانی ندارد و این افراد باید مالیات درآمد اضافه خود را پرداخت کنند. در پاسخ باید گفت که مالیاتی برای دستگاه های پوز به صورت جدا گانه در نظر گرفته نشده است، اما در شرایطی امکان دارد که این دستگاه ها مشمول مالیات شوند.

نوع مودی مالیاتی می تواند حقیقی، حقوقی، تبعه خارجی و یا تشکل قانونی باشد. حال برای ثبت نام کد مالیاتی برای کارتخوان محل اقامت قانونی خود که معمولا منظور همان محل کسب است را مشخص کنید. برای درخواست کارت خوان به صورت فرد حقیقی یا حقوقی باید مدارک هویتی خود نظیر شناسنامه و کارت ملی، حساب بانکی معتبر، جواز کسب، سند مالکیت مکان کسب یا اجاره نامه و کپی آن ها را در اختیار داشته باشید. با رواج دستگاه کارتخوان بیسیم و فراگیری آن توسط افرادی که مکان ثابت برای کسب و کار خود ندارند بازار فروش دستگاه های پوز سیار داغ شده است. این نوع کارت خوان برای کسب و کارهایی مناسب است که تعداد دفعات استفاده و مجموع تراکنشهای آنها خیلی کم است. گویا علت افزایش فروش کارتخوانها اتصال این دستگاههای به پروندههای مالیاتی است. در این مرحله، مشخصات وارد شده و کد رهگیری که همان کد پرونده مالیاتی کارتخوان است را تایید کنید. حافظه داخلی این کارتخوان ۸ گیگابایت می باشد و حافظه رم آن ۱ گیگابایت است. همچنین این دستگاه پوز از حافظه داخلی 128MB SDRAM تشکیل شده است. به این معنی که این سازمان با دریافت میزان کارکرد دستگاه های پوز، از درآمد ماهانه دارندگان آگاه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید