خرید انواع دستگاه پوز (فروش ویژه) – ممل کالا

پیغامی که در اتمام انجام عملیات از طریق برگه رسید دریافت می شود، نشان دهنده موفقیت آمیز بودن و یا نبودن تراکنش خواهد بود. پیغامی که در اتمام انجام عملیات از طریق برگه رسید دریافت می شود، نشان دهنده موفقیت آمیز بودن یا نبودن تراکنش خواهد بود. توزیع کارت خوان در ایران تنها در اختیار شرکت های پرداخت الکترونیکی یا همان پی. قوانین دریافت دستگاه POS یا Mpos یا کارتخوان موبایلی به طور کلی یکسان است اما بهتر است قبل از دریافت این دستگاه ها، با کارشناسان شرکت های معتبر و یا بانک مربوطه مشورت نمایید. که توانسته پاسخگوی نیاز برخی از شرکت ها و تأمین کنندگان همیشه در حال کار باشد. این دستگاه پوز در فروشگاههای زنجیرهای و سیستمهای چند فروشندگی کاربرد دارد. در سایت دیوار برخی از دستگاههای پوز با قیمت ۶۰۰ هزار تومان و برخی دیگر نیز و برخی دیگر دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

با توجه به اهمیت این موضوع برای بسیاری از دارندگان دستگاه های کارتخوان، در ادامه نحوه ثبت نام در سامانه مالیاتی و مقدار مالیات دستگاه پوز را برای شما توضیح می دهیم. علی توسطی به تجارتنیوز توضیح داد: در ایران به اجرای پایلوت برنامهها اعتقادی نداریم به همین دلیل اجرای سفت و سخت برخی برنامهها در نهایت باعث برهم خوردن نظام اقتصادی میشود. این مجموعه با در اختیار داشتن تیم فنی توانا درصدد است تا جهت رفاه حال نمایندگان محترم در این پورتال با فراهم کردن قابلیت های ارائه انواع خدمات و پرداخت الکترونیک و مدیریت هوشمند پذیرندگان و دستگاه اعم از : ورود اطلاعات پذیرنده و ثبت دستگاه پوز ، تخصیص از انبار نماینده، فسخ دستگاه، ثبت و رفع پشتیبانی های دوره ایی PM و اضطراری EM، امکان مشاهده ریز تراکنش های دستگاه های کارتخوان امانی و اصالت گارانتی روز به روز وسیع تر نماید.همچنین نمایندگان محترم میتوانند به صورت مستقل از طریق پورتال شخصی، هرگونه تغییرات دستگاه کارتخوان مشتریان خود را اعمال نمایند. دی ماه امسال سازمان امور مالیاتی به فعالان اقتصادی و اصناف هشدار داد که همه دارندگان دستگاههای پوز در سازمان امور مالیاتی ثبت نام کنند تا جلوی افرادی که از مالیات فرار میکنند گرفته شود.

از این رو در ادامه به نحوه تشخیص کارت خوان تقلبی از اصلی خواهیم پرداخت. در دستگاه پوز اصلی، وقتی شما کارت را وارد می کنید، حدود دو بند انگشت از کارت بیرون از دستگاه باقی می ماند اما اگر کارت در دستگاه پوز بیشتر فرو رود، قطعا تقلبی است و از گفتن رمز و اطلاعات خود جلوگیری کنید تا اطلاعات شما به دست مالک پوز نیفتد. در صورتی که عملیات موفقیت آمیز نباشد، سرور شتاب مجدد درخواست را به بانک مشتری ارسال می کند تا وجه از حساب مشتری برداشته و با کمک سرور شتاب، به بانک فروشنده واریز شود. در صورتی که عملیات موفقیت آمیز نباشد، سرور شتاب مجددا درخواست را به بانک مشتری ارسال می کند تا وجه از حساب مشتری برداشته و با کمک سرور شتاب، به بانک فروشنده واریز شود. فروشگاه­های بزرگی که نیاز به ارائه فاکتور و بررسی از طریق سیستم کامپیوتری دارند، از این دستگاه­های پوز استفاده می­کنند تا در سیستم حسابداری خود، عملیات مالی را بهتر پیگیری کنند. باشد، دستگاه به شبکه وصل می شود تا اطلاعات خرید به سیستم بانکی کشور، ارسال شود. و همچنین به دنیال ساده ترین راه برای به روز رسانی و اعمال تغییرات در حساب هستند.پس فارغ از نوع و مدل و برند دستگاه ها بهتر است به دنبال دریافت کارتخوانی باشیم که پاسخگوی تمام نیاز های ما در اوج استفاده از آن باشد تا آرامش و خرید لذت بخش را برای مشتریان نیز فراهم گردانیم.

۵در مرحله بعد وارد صفحه جدیدی می شوید که توضیحات کاملی در مورد روش ثبت نام الکترونیکی در سامانه مربوط به مالیات دستگاه کارتخوان ۱۴۰۰ ارائه شده است. طبق این قانون تمام دارندگان دستگاه های پوز باید نسبت به انجام ثبت نام در سامانه مالیاتی اقدام نمایند. از طرف دیگر با وجود حافظه داخلی و حافظه رم کافی در کارتخوان سیار بیسیم مدل PAX S90 دیگر نیازی نیست نگران اختلال در انجام امور مالی و بانکی باشید؛ تمامی دستورات شما در سریع ترین حالت ممکن به کارتخوان منتقل شده و دستگاه نیز در کسری از ثانیه به آنها عمل می کند. همان طور که مشاهده می کنید، این گزینه درون دکمه ای قرمز رنگ قرار گرفته است. برای استفاده از دستگاه کارت خوان در ابتدا باید کارت اعتباری خود را از میان شیاری که در دستگاه وجود دارد، عبور دهید و گزینه مد نظر روی منوی ظاهر شده را انتخاب کنید. در واقع این دستگاه قابلیت نمایش اطلاعات مربوط به پرداخت وجه و پردازش عملیات پرداخت را از طریق پایانه بانکی ممکن میکند.

دیدگاهتان را بنویسید