خبر مهم برای دارندگان کارت خوان

یک قالیشویی خوب و دارای تخفیف باید دارای کارخانه ای بزرگ و مجهز باشد تا تمامی مراحل شستشوی انواع فرش ها به بهترین شکل در فضای کارخانه انجام شود. این که یک قالیشویی صرفاً یک پارکینگ کوچک را برای شستشوی فرش ها در نظر گرفته باشد و همه چیز به صورت دستی انجام شود به هیچ عنوان نمی تواند یک پروسه شستشوی مناسب و ایده آل برای فرش ها محسوب شود. برای همین یک قالیشویی خوب و دارای تخفیف باید دارای سایتی اختصاصی باشد و از این طریق امکان ثبت سفارش و پیگیری را برای مشتریان خود فراهم نموده باشد. قطعاً قابلیت ثبت سفارش از طریق سایت یکی از ویژگی هایی است که نشان می دهد قالیشویی مورد نظر تا چه اندازه برای مشتریان خود و وقت آن ها ارزش قائل است. با سپردن فرش های خود به این قالیشویی می توانید همیشه صاحب فرش هایی تمیز و نو باشید. این روزها اکثر افراد درگیر روزمرگی ها و کارهای خود هستند و فرصتی برای خیلی از کارها باقی نمی ماند. من چند وقت قبل یک دستگاه پوز از شما خریدم واقعا خوب و راحته هم سریع وصل میشه به گوشی هم سبک و کوچیکه و جا نمی گیره و قابل حمل هست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران(شادا)، خاندوزی با بیان اینکه تا زمانی که فرآیند الکترونیکی شدن مجوزها رخ ندهد، کمک نهایی به کار آفرینان رخ نمی دهد، تصریح کرد: منظومه فکری حمایت در کشور باید به سمت تولید نهایی برود یعنی هر کسی توانست محصول و کالای ارزشمند قابل رقابتی عرضه کند، باید حمایت شود در حالی که در کشور حمایتها و امتیازات به مجوز فعال اقتصادی گره خورده است. خاندوزی با اشاره به اینکه چشم انداز حوزه سیاستهای تورمی و ارزی برای فعالان اقتصادی روشن است، تصریح کرد: برخی مداخلات در اقتصاد کشور مخرب هستند؛ با تغییر دولتها و وزرای جدید و سیاستهای جدید و تغییرات لایحه بودجه، بخشی از بی ثباتی و اطمینان نداشتن به وجود میآید و تا زمانی که لایحه بودجه ۱۴۰۱، صورت قطعی خود را پیدا نکند این نوسان وجود دارد. وزیر اقتصاد دولت سیزدهم با اشاره به شکسته شدن طلسم واگذاری سهام پرسپولیس و استقلال، بیان داشت: مسئله واگذاری این دو باشگاه، مدت طولانی در اقتصاد کشور مطرح بود و دولتها مکلف به این کار بودند و برای واگذاری باید ابتدا این باشگاهها تا حد ممکن حرفهای و با مالکیت مالکان واقعی و مردم اداره شوند.

وی افزود: با اینکه در قانون اجرای اصل ۴۴ حدود ۱۳ سال قبل یک آسیب شناسی صورت گرفت و احکامی هم برای آن در نظر گرفته شد، اما متأسفانه بعد از ۱۲ سال، کار به صورت مطلوب پیش نرفت و مردم و کارآفرینان راضی نبودند و نیستند. وزیر امور اقتصادی و دارایی در ادامه گفت: نیاز امروز کشور، افزایش فضای تولید و حضور جدی مردم در این محیط است و لازمه آن جذاب شدن، فرایند راه اندازی کسب و کار برای هر فعالیت اقتصادی قانونی و مولدی است. وزیر امور اقتصادی و دارایی با تأکید بر اینکه آینده بازار سرمایه خیلی روشن تر خواهد بود، تصریح کرد: زمانی بازار سرمایه به شکل بنیادین به سمت رونق میرود که با چشم انداز سودآوری بنگاهها تحت تاثیر قرار گیرد یا متغیرهایی که به حوزه تورم و ارز مرتبط است کنترل شود. این که قالیشویی انتخابی دفتر کاری مشخص داشته باشد باعث می شود شما هر زمانی که نیاز به پیگیری بیشتر داشته باشید به راحتی بتوانید به دفتر این قالیشویی مراجعه کنید. در واقع بعد از ثبت سفارش به محل شما مراجعه نموده و فرش ها را به صورت رول شده با ماشین مخصوص به قالیشویی ببرد.

این ویژگی سبب شده که بدون نیاز به مراجعه به دفتر قالیشویی درب منزل و از طریق دستگاه پوز سیار بتوانید هزینه را پرداخت کنید. در انتخاب یک قالیشویی خوب و با تخفیفات ویژه به سراغ گزینه ای بروید که بیشترین میزان رضایت را از آن خود نموده باشد. این قالیشویی در کنار شماست تا حرفه ای ترین خدمات قالیشویی را با مناسب ترین قیمت تجربه کنید. این قالیشویی یکی از حرفه ای ترین و باتجربه ترین قالیشویی در تهرانپارس و تهران است و شما می توانید این موضوع را به خوبی از میزان رضایت بالای مشتریان آن متوجه شوید. قالیشویی را انتخاب کنید که ضمن ارائه تخفیفات ویژه امکان پرداخت درب منزل را برای مشتریان خود فراهم کرده باشد. برخی از بانکها ابتدا کاسب را به چند شرکت و فردخاص معرفی میکند و در انتها با قوانین عجیب و غریبی وی را برای ثبت نام دریافت دستگاه کارتخوان (پوز) به کافینت میفرستد. بی شک اگر به دنبال یک قالیشویی با تخفیفات ویژه در تهران هستید که تمامی ویژگی های ذکر شده را دارا باشد قالیشویی فارسی برای شما بهترین گزینه خواهد بود. برای درخواست کارت خوان به صورت فرد حقیقی یا حقوقی باید مدارک هویتی خود نظیر شناسنامه و کارت ملی، حساب بانکی معتبر، جواز کسب، سند مالکیت مکان کسب یا اجاره نامه و کپی آن ها را در اختیار داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید