حراج دستگاه پوز پس از اجباریشدن ثبت کارتخوانها در سامانه مالیاتی! – تجارتنیوز

اگر کسب و کار شما یک کسب و کار پر مشتری و پر از تراکنش است باید مدل هایی را انتخاب کنید که قابلیت انتقال داده سریع داشته باشند. برای دریافت موجودی كارت ،گزینه دریافت موجودی كارت یا موجودی كارت را انتخاب نموده و كلید ثبت یا ورود را فشار دهید ، سپس رمز كارت را وارد نموده و كلید ثبت یا ورود را فشار دهید. یا اینکه از آلودگی هایی که با اسکناس ومبادله آن انتقل می یابد رها می شوید؟ سالانه مبالغ زیادی صرف چاپ و نگهداری اسکناس ها می شود. با کارتخوان ها می توان مبالغ بالایی خرید کرد. استفاده از دستگاه های کارتخوان ضریب امنیتی بالایی دارد. اما از سویی عدم ثبت دستگاههای پوز، منجر به شمول جرایم سنگین مالیاتی مانند کتمان درآمد برای مودی است؛ از این رو ثبت دستگاه کارتخوان در سامانه مالیاتی از اهمیت بالایی برخوردار است. از وقتی سازمان امور مالیاتی مطرح کرد که از دستگاههای پوز مالیات دریافت میکند حتی قرض دادن پول و روابط حسنه بین فعالان اقتصادی از بین رفت.

در نتیجه، پیام ها و ابلاغیه های سازمان امور مالیاتی برای شما فرستاده نمی شوند. در این صفحه، کد رهگیری مالیاتی دستگاه کارتخوان نمایان می شود. این کار در سال 1981، در هاوایی به عنوان یک شرکت الکترونیکی کوچک آغاز شد. هر کارتخوانی که محدود به استفاده در مکان خاصی نباشد یک کارتخوان سیار است. خرید دستگاه پوز سیار به چگونه است؟ این قطعه سختافزاری از طریق ورودی صدا به گوشی همراه و یا تبلت متصل میگردد(جک صدا). در این میان دستگاه­های متصل به رایانه یا پی­سی پوزها، در موارد خاص­تری مورد استفاده قرار می­گیرند. کارتخوان متصل به سیستم مناسب کسب وکارهایی است که در کار خود از صندوق فروشگاهی یا نرم افزارهای مالی و حسابداری استفاده می کنند. درواقع بهتر است آن را یک موبایل یا تبلت بدانیم که به لوازم یک کارتخوان پیشرفته مجهز شده است. توسطی بیان کرد: وزیر اقتصاد بهتر است که اظهار نظر امروز خودش را در قالب یک بخشنامه مطرح کند تا نظم به بازار برگردد. چرا استفاده از کارتخوان بهتر است؟ این کارتخوان محصولی از شرکت ژاپنی پکس می باشد که در کشور چین تولید و به بازار عرضه می شود.

در ادامه این شرکت به صورت رو در رو در رقابت با وریفون در بازار خانگی خود روبرو شد. این نوع پوز فروشگاهی را می توان یکی از اولین دستگاه های موجود در بازار دانست. آموزش رفع تمپر دستگاه کارت خوان نیز از مهمترین سرفصلها در کلاس بشمار میرود. مهمترین مزیت این نوع کارتخوان عدم نیاز به کابل کشی برای تلفن یا شبکه است. مهمترین ویژگی این دستگاهها سرعت عملکرد بالا در تراکنش است که مناسب فروشگاههای زنجیرهای و مراکز خرید عمده با تعداد تراکنش بالا است. علاوه بر اینکه اصل پول در حساب شما قرار گرفته و از دست سارقان و دزدان در امان خواهد ماند، به هیچ عنوان امکان از بین رفتن پول در تراکنش های این دستگاه وجود نخواهد داشت. نسل پیشرفته تری از پوز سیار هستند (کارتخوان موبایلی) که با استفاده از اتصال دیتای سیم کارتی که درون آن نصب می شود، به شبکه بانکی متصل می شود و تراکنش انجام می دهد. همین طور در مورد صاحبان کسب و کارها می توان گفت که دیگر نگران اشتباهات محاسباتی و یا به سرقت رفتن موجودی شان نیستند و وقت بسیار کم تری صرف انجام صورت حساب ها و حسابرسی آنها می شود.

دستگاه کارتخوان یا دستگاه پوز که مخفف Point Of Sale به معنای نقطه فروش است، درواقع دستگاهی است که با استفاده از کارت بانکی، وجه را به صورت الکترونیکی از حساب خریدار به حساب فروشنده منتقل می کند . در این صورت احتمال اشتباه و سرقت از جانب خود فروشنده و یا اشخاص دیگر وجود دارد. یا اینکه اگر شما محل ثابتی برای کسب و کارتان ندارید و به صورت مداوم در حال تغییر هستید پس به کارت خوان سیار باید فکر کنید.هم چنین سبکی، امکانات ویژه و .. از جمله پارامترهایی هستند که باید مد نظر قرار دهید. کارتخوان فروشگاهی متداول ترین و آشناترین نوع کارتخوان است که در انواع ثابت و سیار پاسخگوی نیازهای متنوع کسب وکارهای گوناگون است. 1-برند اینجنیکو (ingenico): این کمپانی فرانسوی عنوان “پرفروش ترین تولید کنندهی دستگاه پوز جهان” را با فروش ۱۰ میلیونی دراختیار دارد. کارتخوان متصل به سیستم کارتخوانی است که قابلیت اتصال به دستگاه هایی نظیر کامپیوتر و صندوق فروشگاهی را دارد. کارتخوان اندرویدی تمام قابلیت های دستگاه های اندرویدی نظیر موبایل یا تبلت را در دستگاه پوز جمع کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید