ثبت مالیات کارتخوان – سایت ثبت نام مالیاتی دستگاه پوز سیار – دریافت کد

به طور کلی این شرکت به جای فعالیت در عرصههای مختلف به تعمیق فعالیتهای خود در سه بخش مذکور پرداخته است. تقریبا همه شما دستگاههای کارتخوان را در مغازهها و فروشگاههای مختلف دیدهاید و با استفاده از آن خرید کرده اید. در واقع افراد می خواهند بدانند که چه مشاغل یا گروه هایی باید برای این کار ثبت نام کرده و آیا استثناهایی هم در این مورد وجود دارد یا خیر. در نتیجه، افرادی که اقدام به دریافت دستگاه های پوز کرده اند، گزارش کارکرد مالی دستگاه آن ها در بانک مرکزی، به راحتی از طریق کد یکتا قابل پیگیری است. وجود بیش از 800 هزار دستگاه پوز و بیش از 30 هزار پذیرنده اینترنتی از جمله آمارهایی است که بزرگی این شرکت را نشان میدهد. عبارت POS بر این اساس است که ابزاری وجود دارد که شما به واسطه آن میتوانید یک خرید کامل داشته باشید، یا آن را در مغازهتان قرار دهید تا خرید را برای مشتریهایتان آسانتر کنید. اطلاعات بارگزاری شده در سامانه از طرف بانک مرکزی است که ممکن است در سالهای گذشته کارتخوان دریافت و به بانک یا شرکت پذیرنده تحویل داده شده باشد و یا مربوط به ترمینال یا سوئیچ متفاوت باشد. ممکن است ترافیک ورود به سامانه امکان ورود آن لحظه به شما ندهد، در زمان بعد مجدد سعی کنید.

نوع پرینتر این کارتخوان سیار از نوع گرمایشی می باشد و کاغذ پرینت آن از نوع حرارتی است. در نتیجه پایین بودن وزن دستگاه کارتخوان سیار یک مزیت بشمار می رود و بهترین دستگاه کارتخوان سیار که در بازار موجود می باشد بسیار سبک می باشد و به راحتی قابل حمل است. اگر با چنین دستگاه پوزی مواجه شدید، به هیچ وجه رمز کارت خود را به صاحب پوز نگویید و خودتان آن را وارد کنید. میتوانید نمودار درختی کلیدهای F1 و F2 را در عموم دستگاههای کارت خوان مشاهده نمایید. همان گونه که در تصویر بالا مشاهده می کنید در دستگاه پوز اورجینال و اصلی، وقتی شما کارت را وارد آن می کنید، به میزان حدودا دو بند انگشت از کارت بیرون از دستگاه باقی می ماند و اما در مقابل اگر کارت در دستگاه پوز بیشتر فرو رود، قطعا تقلبی است و از گفتن رمز و اطلاعات خود جلوگیری کنید تا اطلاعات شما به دست مالک پوز نیافتد. استفاده از کارت بانکی همانطور که گفته شد احتمال دزدی را بسیار پایین می آورد. اما طبق سخنان مسولین مربوطه در این زمینه، شرکت ها و افرادی که ادعا می کنند دستگاه های بدون مالیات به شما می دهند یا به عبارتی مالیات دستگاه پوز خریداری شده از آن ها صفر است، سخنی کاملا بی اساس را بیان می کنند.

فروشگاه­های بزرگی که نیاز به ارائه فاکتور و بررسی از طریق سیستم کامپیوتری دارند، از این دستگاه­های پوز استفاده می­کنند تا در سیستم حسابداری خود، عملیات مالی را بهتر پیگیری کنند. کمی پایین تر گزینه های متعددی را در این سامانه مشاهده می کنید که هر کدام از آن ها خدمات مختلفی را به شما ارائه می کنند. هر دستگاه کارتخوان از جمله سداد، پاسارگارد ، شاپرک یا … بستر اتصال مستقیم کارت خوان با دستگاه های دیگر مثل صندوق فروش یا نازل پمپ بنزین یک رایانه واسط است که قادر است هر نوع فعالیت مورد نیاز تعریف شده بین دو دستگاه را انجام دهد. فیشینگ کارت بانکی چیست و چگونه از آن در امان بمانیم؟ سپس مشتری رمز کارت خود را وارد و پس از آن دستگاه کارتخوان با بانک صادر کننده کارت اتصال بر قرار میکند. سیم کارت را باید درون دستگاه قرار دهید. نام دستگاه POS، مخفف اصطلاح انگلیسی عبارت “Point of Sale” است؛ به عبارت ساده، معنای این عبارت این است: “نقطه فروش”. حال برای ثبت نام کد مالیاتی برای کارتخوان محل اقامت قانونی خود که معمولا منظور همان محل کسب است را مشخص کنید.

این شرکت نیز از جمله شرکتهایی است که قبل از دهه 80 وارد حوزه پرداخت کشور شد و توانست سهم خوبی از بازار را از آن خود کند. این شرکت PSP نیز از دیگر شرکتهای زیرمجموعه بانکی است که با پشتوانه بانک بزرگی مانند بانک اقتصاد نوین به عرصه فعالیت پا گذاشت و در سال 85 توانست عنوان بزرگترین مجموعه پایانههای فروش را از آن خود کند. این شرکت نیز از جمله مواردی است که با اپلیکیشن پرداخت خود معروفتر بوده و مردم با نام “پات” این شرکت را میشناسند. این شرکت را شاید با این نام نشناسید ولی باید بدانید که این شرکت با نام تجاری “آپ” شناخته میشود و توانسته با USSD ستاره 733 و اپلیکیشن آپ، بیشترین خدمات را به کاربران ارایه دهد. معروف ترین محصول این شرکت اپلیکیشن 724 است که در آیتیرسان بررسی کاملی از آن را ارایه کردیم. یکی دیگر از ویژگی هایی که سبب شده این دستگاه محبوبیت خاصی پیدا کند قدرت چاپ پرینتر سریع آن می باشد. وجود دارد و دستگاه قادر است از طریق فناوری GPRS، اطلاعات را ارسال کند. پس سازمان امور مالیاتی با توجه به این اطلاعات میزان دریافت مالیات از دستگاه کارتخوان را مشخص خواهد کرد. پس همیشه در هنگام خرید سعی کنید کارتخوانی را خریداری کنید که بسیار مقاوم باشد و با یک بار افتادن به زمین خراب نشود.

دیدگاهتان را بنویسید