ثبت مالیات دستگاه کارتخوان – محاسبه مالیات پوز ۱۴۰۰

اتصال به کامپیوتر و سیستم های فروشگاهی مزیت مهم دیگری بود که در این سالها به دستگاه های کارتخوان اضافه شده است، این ویژگی اشتباهات رایج در نحوه استفاده از کارتخوان ها به شدت کم کرده است و سهولت کاری بیشتری را برای متصدیان و صندوق داران فروشگاه های بزرگ به ارمغان آورده است. با در نظر گرفتن همین هدف است که دستگاه های کارتخوان و صندوق های فروشگاهی به بازار عرضه شده و تولیدکنندگان هر روز به دنبال توسعه آنها و برطرف کردن نیاز های جدید مشتریان خود هستند. کارتخوان سیار مدل S90 مانند سایرین در بازار به صورت استوک عرضه می شود. نوع پرینتر این کارتخوان مانند سایرین از نوع TERMAL می باشد و کاغذ حرارتی که در این کارتخوان مورد استفاده قرار می گیرد از نوع حرارتی است. این کارت خوان نیز مانند کارتخوان مدل NEW7210 و مدل D210 در بازار به صورت استوک عرضه می شود. به همین علت فروش دستگاه کارتخوان و اخذ نمایندگی فروش دستگاه کارتخوان به یکی از مشاغل پر سود بازار ایران تبدیل شده است. قیمت دستگاه پوز چند شد؟

بررسیها نشان میدهد از زمانی که دولت اعلام کرده که برای هر دستگاه پوز پرونده مالیاتی تشکیل شده فعالان اقتصادی از پرداخت مالیاتهای غیرمتعارف ترسیدند و دستگاههای پوز خود را به حراج گذاشتند. تفاوت دستگاه استوک با دستگاه آکبند در این است که اجزای کارخانهای دستگاه استوک با اجزای دیگری جایگزین شده است. آیا نرم افزار دستگاه کارتخوانی با راه حل های نرم افزاری دیگری که من در حال حاضر استفاده می کنم ادغام می شود؟ در حال حاضر، برای پاسخ به سوال مالیات کارتخوان چند درصد است باید گفت که میزان مالیات برای مشاغل بین 0 تا 25 درصد است. اینکه فروش دستگاههای پوز افزایش پیدا کرد علت این است که فعالان اقتصادی از مالیات نامتعارف میترسند. در ادامه روش انجام ثبت نام در این سامانه را برای شما بیان می کنیم تا افراد واجد شرایط به راحتی بتوانند این کار را انجام داده و از جریمه شدن شان جلوگیری کنند. استفاده از دستگاههای کارتخوان هیچ دلیلی برای مشمول شدن مالیات بیشتر نیست. حال، وضعیت مالیات بر ارزش افزوده کسب و کار خود را مشخص کنید.

از دیگر ویژگی و خصوصیات کارتخوان S90 قابلیت اتصال USB دارد و شما می توانید فلش یا رم مورد نظر خود را به آن متصل کنید. این نوع کارتخوان شبیه تبلت یا لپتاپ قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وایفای را دارد. این مجموعه با در اختیار داشتن تیم فنی توانا درصدد است تا جهت رفاه حال نمایندگان محترم در این پورتال با فراهم کردن قابلیت های ارائه انواع خدمات و پرداخت الکترونیک و مدیریت هوشمند پذیرندگان و دستگاه اعم از : ورود اطلاعات پذیرنده و ثبت دستگاه پوز ، تخصیص از انبار نماینده، فسخ دستگاه، ثبت و رفع پشتیبانی های دوره ایی PM و اضطراری EM، امکان مشاهده ریز تراکنش های دستگاه های کارتخوان امانی و اصالت گارانتی روز به روز وسیع تر نماید.همچنین نمایندگان محترم میتوانند به صورت مستقل از طریق پورتال شخصی، هرگونه تغییرات دستگاه کارتخوان مشتریان خود را اعمال نمایند. دستگاه پوز سیار این امکان را به صاحبان مشاغل می دهند در صورتی که امکان برقراری از طریق خط تلفن را نداشته باشند نیز از کارتخوان ها بهره مند شوند. یکی دیگر از مشخصات دستگاه پوز میتوان به صفحه نمایش رنگی آن با کیفیتHDاشاره کرد.

یکی دیگر از ویژگی های مثبت دستگاه پوز سیار مدل pax S90 صفحه نمایش آن است. با توجه به معنای عبارت دستگاه POS، این دستگاه یک ترمینال پرداخت نقدی، درست در محل خرید کالا محسوب می شود. با توجه به این که کسی و کارهای آنلاین و اینترنتی این روزها رونق فراوانی داشته و همه آن ها هم برای فروش کالا و محصولات شان نیاز به درگاه پرداخت الکترونیکی دارند، لاجرم مجبور به ثبت نام در سامانه و دریافت کد مالیاتی می باشند. همانطور که گفتیم، تمامی دارندگان کارتخوان ها، باید دستگاه خود را در سایت مالیاتی کشور ثبت کنند تا با عواقب آن مواجه نشوند. ابتدا وارد سایت سازمان امور مالیاتی کشور شوید و روی گزینه پیش ثبت نام و ثبت نام الکترونیک کلیک کنید. نوع ثبت نام می تواند «ثبت نام انفرادی یا بدن شریک» یا «مشارکت با حداقل یک شرکت» باشد. اما برای خرید کارتخوان بیسیم پکس S90 بهتر است پیش از بررسی ابعاد و وزن، به سیستم پردازنده آن توجه کنید؛ چراکه وجود یک پردازنده پر قدرت همان چیزی است که برای سرعت بخشیدن به امور خود نیاز دارید. در دنیای مدرن امروز سرعت انجام کارها و افزایش دقت در محاسبه هزینه خدمات اهمیت بسیاری پیدا کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید