ثبت مالیات دستگاه کارتخوان – محاسبه مالیات پوز ۱۴۰۰

به این صورت که پشت دستگاه همانند موبایل محلی برای قرار دادن سیمکارت وجود دارد و دستگاه قادر است از طریق فناوری GPRS اطلاعات را ارسال کند. بستر اتصال مستقیم کارتخوان با دستگاههای دیگر مثل صندوق فروش یا نازل پمپ بنزین یک رایانهی واسط است که قادر است هر نوع فعالیت مورد نیاز تعریف شده بین دو دستگاه را انجام دهد. مهمترین مزیت این نوع کارتخوان عدم نیاز به کابلکشی برای تلفن یا شبکه است. توصیه میشود هر شخص حداقل یک بار به سامانه مورد نظر مراجعه و از عدم ثبت کارتخوان به نام خود مطمئن شود. به این ترتیب، تراکنش های آن ها که برای بانک مرکزی قابل دسترسی است به عنوان فعالیت های شغلی شان در نظر گرفته می شود. همان طور که می دانید، گروه های شغلی متفاوت با توجه به این که در چه دسته ای قرار می گیرند، باید بین ۰ تا ۲۵ درصد از درآمد سالانه خود را به عنوان مالیات پرداخت کنند. که با استفاده از خدمات سامانه تلفن همراه به شبکه بانکی متصل شده و تراکنش ها را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد. در کنار انتقال پول به حساب دارنده کارتخوان، برای کاربران خود امکان پرداخت قبض، دریافت وجه، خرید شارژ برای تلفن های اعتباری و دیگر موارد را فراهم ساخت.

طول این کارتخوان از مدل قبلی خود یعنی کارتخوان VeriFone VX675حدود یک سانتی متر کوتاه تر بوده و بسیار خوش دست و ارگونومیک می باشد. برای شما ارسال می کند. در نتیجه، گزارش کاملی از این موارد را به سازمان امور مالیاتی کشور ارسال می کند. به گزارش گروه صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، محسن علیزاده معاون حقوقی و فنی سازمان امور مالیاتی از قطع ۳ میلیون دستگاه کارتخوان خبر داد و اظهار کرد: با وضع قانون پایانه فروشگاهی و سامانه مودیان، طبق ماده ۱۱ قانون پایانههای فروشگاهی، بحث ساماندهی ابزار پرداختها اعم از پوز و درگاههای پرداخت، مشخصا بر همین مبنا باید افرادی که دارای ابزار پرداخت هستند، در نظام مالیاتی کشور دارای پرونده مالیاتی بوده و به عنوان مودی شناخته شوند. حال که اطلاعات کاملی در مورد کد مالیاتی و نحوه دریافت آن دارید، ممکن است بخواهید بدانید که آیا کارتخوان بدون مالیات هم وجود دارد. زیرا برای دریافت دستگاه های کارتخوان لازم است شماره ملی و شماره تلفن همراه شما دریافت شود.

در صورتی که تمام مراحل ثبت نام را با درستی طی کرده باشید، یک نام کاربری و رمز عبور بر روی شماره موبایل شما ارسال خواهد شد. سپس شماره تلفن همراه را هم در کادر مربوط به خود در این قسمت قرار داده و کد امنیتی را در جایگاه مشخص شده قرار دهید. در ابتدا باید کد امنیتی موجود در این قسمت را در جایگاه خود قرار دهید. کارتخوان وریفون ۶۷۵ mini از خانواده دستگاه های کارتخوان سیار آمریکائی وریفون است که به سرعت وارد بازار شد و توانست نظرات کاربران خود را جلب کند. وجود پوز از حمل پول نقد، چالش پول خرد، برگرداندن مابقی حساب جلوگیری کرده و علاوه بر افزایش سرعت عملیات خرید و فروش، مانع از مفقود شدن و به سرقت رفتن پول نقد مشتری و فروشنده میشود. هدف از عرضه دستگاه های کارتخوان به بازار داغ خرید و فروش های متنوع امروزی، سرعت بخشیدن به عملیات های مربوط به انتقال پول و افزایش گردش مالی در سیستم بانکی است. در غیر اینصورت با اعلام سازمان امور مالیاتی مبنی بر اینکه اینها فاقد پرونده هستند، ابزار پرداختهای آنان از سیستم مالی کشور قطع خواهد شد. ۲ بعد از این که نشانی بالا را در سیستم تان جست و جو کردید، اولین سایت بالا آمده با همین آدرس در لیست نتایج گوگل را انتخاب کرده و به آن وارد شوید.

از آنجا که تمامی دستگاههای کارتخوان بانکی و یا درگاههای پرداخت الکترونیکی که متناظر با پرونده مالیاتی نباشند، بانک مرکزی نسبت به غیرفعال کردن آنها اقدام میکنند، دارندگان کارتخوان تا پایان ماه جاری فرصت دارند که به درگاه ملی خدمات الکترونیک سازمان امور مالیاتی مراجعه و اقدام لازم را انجام دهند. او تاکید کرد: ابزار پرداختها یا پذیرندههایی که دارای ابزار پرداخت هستند، در صورتی که بتوانند در نظام مالیاتی، پرونده مالیاتی تشکیل دهند می توانند استمرار در ابزار پرداختها و یا دستگاههای پوز داشته باشند. معاون حقوقی و فنی سازمان امور مالیاتی افزود: بعضا حدود ۳ میلیون از دستگاههای پرداخت قطع شده و فقط ۵.۵ میلیون ابزار پرداخت فاقد پرونده مالیاتی در نظام مالیاتی وجود دارد که با همکاری بانک مرکزی صورت گرفته است. سپس نوع مودی مالیاتی را از بین گزینه های موجود انتخاب کنید. جهت انجام ثبت نام ، گزینه «پیش ثبت نام و ثبت نام الکترونیک» که به عنوان اولین گزینه در قسمت بالا و سمت راست این بخش قرار گرفته است را انتخاب نمایید. در نهایت بر روی گزینه «پیش ثبت نام جدید» کلیک کنید. این روزها با حذف تدریجی پول نقد، ارائه خدمات در مشاغل مختلف ثابت و متحرک مانند مغازهها، مراکز تفریحی، خدماتی، آموزشی، دستفروشها و ماشینهای فروش سیار از طریق کارتخوان انجام میشود.

دیدگاهتان را بنویسید